۱۳ بهمن ۱۳۹۷،‏ ۸:۲۵
کد خبر: 83192873
۰ نفر
درخشش بانوان اسكی ایران در ارمنستان

تهران - ایرنا - در پایان چهار روز برگزاری رقابت‌های بین‌المللی اسكی آلپاین ارمنستان، دختران ایران با كسب 4 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز خوش درخشیدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون اسكی، در این دوره از رقابت ها «مهسا یارخواه» با كسب 4 مدال طلا، ارزشمندترین اسكی باز این مسابقات بود. تیم پسران ایران نیز در این مسابقات یك مدال برنز را بدست آورد.
در روز پایانی این رقابت ها در بخش مارپیچ بزرگ، دختران ایرانی درخشش چشمگیری داشتند. یارخواه در این روز چهارمین مدال طلای خود را به دست آورد، دنیا طبری به مدال نقره رسید و الیزا از لبنان در جایگاه سوم قرار گرفت.
در این بخش زهرا مقدید و زهرا علیزاده به ترتیب عناوین چهارم و پنجم را از آن خود كردند و آناهیتا پارسا نیز در جایگاه نهم قرار گرفت.
در مارپیچ بزرگ بخش مردان نیز آشوت كاراپتیان از ارمنستان زودتر از دیگر اسكی بازان به خط پایان رسید و جورجوویچ از صربستان دوم شد. امیرعلی علیزاده از كشورمان در این بخش عنوان چهارم را به دست آورد.
در این دوره از مسابقات سید مجتبی صید به عنوان سرپرست تیم اعزامی ایران، معصومه كلهر به عنوان سرپرست بانوان و مهدی سولقانی به عنوان مربی تیم حضور داشتند.
ورزشی ** 2052**1597