انقلاب اسلامی الگوی تكرار نشدنی برای آزادیخواهان جهان است

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: امنیت، ثبات سیاسی و پیشرفت های علمی و صنعتی، ثمره پیروزی انقلاب اسلامی در ایران است كه الگوی تكرار نشدنی برای تمام آزادیخواهان جهان شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اكبر ورمقانی روز جمعه همزمان با نخستین روز از دهه فجر در جمع مردم بیجار اظهار داشت: انقلاب اسلامی با توكل به خدا و پشتوانه مردم توانست قله های پیشرفت و آبادانی را با سرعت طی كند و امروز پرچم دار ایستادگی مقابل ابر قدرت ها باشد.
وی افزود: گفتمان انقلاب اسلامی توانسته به الگوی ناب و تكرار نشدنی برای كشورهای آزادیخواه و استكبار ستیز تبدیل شود.
فرماندار بیجار اضافه كرد: وحدت كلمه، یكپارچگی و حضور حماسی مردم در عرصه های ملی، رمز پیروزی و عبور كشور از گردنه های سخت است.
ورمقانی یادآور شد: شعار نه شرقی و نه غربی موجب دستیابی كشورمان به دستاوردهای مهم و اساسی در حوزه های علمی و صنعتی شد.
وی با اشاره به برخی رتبه های برتر جمهوری اسلامی در حوزه علم و دانش جهانی گفت: ایران اسلامی مفتخر است بدون حمایت هیچ قدرتی به رتبه های برتر علمی و صنعتی دست یابد.
ورمقانی از برگزاری بیش از 74 برنامه در دهه فجر خبر داد و افزود: 74 طرح و پروژه با اعتباری بیش از 310 میلیون ریال نیز در ایام به بهره برداری می رسند كه تنها گوشه ایی از اقدامات دولت تدبیر و امید در یكسال گذشته است.
فرماندار بیجار همچنین از كلنگ زنی پروژه پتروشیمی بیجار خبر داد و اظهار داشت: این طرح عظیم با بیش از 12 میلیارد یورو سرمایه گذاری و اشتغال بیش از پنج هزار نفر بزودی در شهرستان كلنگ زنی خواهد شد.
شهرستان 89 هزار نفری بیجار در 140 كیلومتری شرق سنندج مركز استان كردستان واقع است.
9943/9102