آموزش و پرورش البرز پاسخگوي مراجعات مردمي در نماز جمعه شد

كرج - ايرنا - آموزش و پرورش استان البرز امروز (جمعه) همزمان با آغاز جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از طريق راه اندازي ميز خدمت در مصلي امام خميني (ره) كرج پاسخگوي مراجعات مردمي شد.

به گزارش ايرنا، مديركل آموزش و پرورش استان البرز روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: فعال شدن ميز خدمت در مصلي نماز جمعه در واقع بيانگر توجه ويژه استاندار و نماينده ولي فقيه در استان و همچنين پاسخگويي مسئولان دستگاه هاي اجرايي مختلف به درخواست و مطالبات مردمي است.
سالار قاسمي اظهار داشت: يكي از دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي با رهبري معمار كبير انقلاب برقراري ارتباط مستقيم و بدون واسطه بين مردم و مسئولان است.
وي با اشاره به اينكه به بركت انقلاب اسلامي در چهل سال گذشته شاهد رشد و بالندگي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف بوده و هستيم، خاطرنشان كرد: اين رشد در عرصه تعليم و تربيت نيز براي همه افراد جامعه محسوس است زيرا در دورترين روستاهاي كشور بستر آموزش فراهم شده است.
قاسمي از نرخ رشد باسوادي در كشور به عنوان يكي از آثار و بركات انقلاب اسلامي در جامعه ياد كرد و ادامه داد: امروز دانش آموزان ايران اسلامي در المپيادهاي علمي جهاني مدال هاي رنگارنگ كسب مي كنند كه اين رويداد مهم غرورآفرين است.
وي از مدال آوري دانش آموزان كشور از جمله استان البرز در مسابقات جهاني ورزشي، پژوهشي، علوم نوين و فناوري سخن گفت و اضافه كرد: بايد قدردان انقلاب اسلامي باشيم و براي استحكام و استمرار آن با بصيرت و وحدت گام برداريم.
وي تصريح كرد: آموزش و پرورش استان البرز در نخستين روز گراميداشت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي، ميز خدمت را در مصلي امام خميني (ره) كرج مستقر كرد تا به درخواست هاي شهروندان در حوزه فعاليت كاري اين نهاد مهم فرهنگي پاسخ دهد.
وي گفت: راه اندازي ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي توانسته نقش موثري در تكريم مراجعه كنندگان و پاسخگويي سريع به درخواست هاي آنها داشته باشد.
امروز دانش آموزان كرجي به نمايندگي از دانش آموزان استان البرز با همراهي معلمان و والدين خود در نماز جمعه كرج حاضر شدند و در سالروز ورود حضرت امام خميني (ره) به ميهن بار ديگر با امام، شهدا و ولايت در كنار مزار شهداي گمنام تجديد ميثاق كردند.
استان البرز 460 هزار دانش آموز و 25 هزار فرهنگي دارد.
2819/6993