مديران سمنان در ميز خدمت با ارتباط مستقيم پاسخگوي مردم شدند

سمنان- ايرنا- همزمان با آغاز ايام الله دهه مبارك فجر، استاندار، معاونان استانداري و مديران كل استان سمنان از طريق ميزخدمت كه در محل نماز جمعه شهر سمنان ايجاد شد به صورت مستقيم پاسخگوي مسائل و مشكلات مردم شدند.

مديركل دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداري سمنان در حاشيه اين برنامه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: خدمت به مردم و رفع مشكلات آحاد جامعه وظيفه ذاتي مسئولان و مديران دستگاه هاي اجرايي در نظام جمهوري اسلامي است.
حسن سعدالدين افزود: در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بايد ارتباط مردم و مسئولان بيشتر از هر زمان ديگر باشد و با اين رويكرد، اعتماد آحاد جامعه به نظام جمهوري اسلامي افزايش مي يابد.
وي خاطرنشان كرد: براي اولين بار در استان سمنان ميزخدمت و پاسخگويي مسئولان به مردم در محل برگزاري آيين عبادي و سياسي نماز جمعه شهر سمنان برگزار شد و اين اقدام از دستاوردهاي ماندگار در نظام جمهوري اسلامي است.
سعدالدين اضافه كرد: رفع مشكلات مردم با برگزاري آئين هاي از اين دست از اهداف اساسي مسئولان استانداري سمنان است و در اين برنامه ميزان رضايت مردم در پاسخگويي مديران دستگاه هاي اجرايي به ميزان قابل توجهي مثبت بود.
مديركل دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداري سمنان تصريح كرد: حضور مستمر و هميشگي مسئولان در كنار مردم پايه هاي نظام جمهوري اسلامي را قوي تر مي كند و با اتحاد و همدلي مي توان براي رفع دغدغه هاي آحاد جامعه تلاش كرد.
وي افزود: مردم استان سمنان در مقاطع مختلف حمايت خود را از آرمان هاي امام راحل و نظام جمهوري اسلامي نشان دادند و خدمتگزاري به اقشار مردم سرلوحه كار مديران استاني قرار دارد.
مديركل دفتر برنامه ريزي، توسعه و تحول اداري استانداري سمنان گفت: برگزاري ميزخدمت و پاسخگويي مسئولان، رويكرد مطالبه گري را در جامعه تقويت مي كند و با اين راهبرد اعتماد مردم به نظام افزايش مي يابد.
به گزارش ايرنا، پيش از برگزاري آيين عبادي و سياسي نماز جمعه اين هفته سمنان، به مناسبت آغاز دهه فجر، آيين ارتباط مستقيم و پاسخگويي به مردم با ميزخدمت با حضور عليرضا آشناگر استاندار سمنان، معاونان استاندار و مديران كل دستگاه هاي اجرايي استان در مسجد امام(ره) برگزار شد.
7339/7408