بهره برداری سه طرح عمرانی در كاشان آغاز شد

كاشان- ایرنا- بهره برداری سه طرح راهسازی و مسكن به ارزش یك هزار و 160 میلیارد ریال روز پنجشنبه در آیینی با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسوولان در كاشان آغاز شد.

رییس اداره راه و شهرسازی كاشان در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات اجرایی ساخت بخشی از باند دوم جاده كاشان - برزك- موته با 14 كیلومتر طول آغاز شد كه برای اجرای آن 170 میلیارد ریال اختصاص می یابد.
محمد حق شناس طول این جاده تا موته را 63 كیلومتر اعلام و اضافه كرد: تاكنون 9 كیلومتر از این جاده دوبانده شده است.
وی همچنین از آغاز عملیات ساخت 238 واحد مسكن خیرساز كاشان با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت : برای ساخت این واحدهای مسكونی با میانگین زیربنای 90 مترمربع، در مجموع 240 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
وی به آغاز طرح زیرگذر كاشان اشاره كرد و افزود: این طرح به طول یك هزار و 800 متر با پیش بینی اعتبار 750 میلیارد ریال به مدت 2 سال اجرایی می شود.
به گزارش ایرنا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام واقع در ابتدای جاده شهرهای برزك و نیاسر با تقدیم گل و قرائت فاتحه ای به مقام والای شهدا ادای احترام كرد.
دیدار با نماینده ولی فقیه در شهرستان و بازدید از فرودگاه از دیگر برنامه های سفر یكروزه وزیر مسكن و شهرسازی به كاشان است.
/6026/6136/8123