بيش از 2 هزار قلم تجهيزات پزشكي قاچاق در كرمانشاه كشف شد

كرمانشاه - ايرنا - فرمانده انتظامي استان كرمانشاه از كشف 2 هزار و 360 قلم لوازم و تجهيزات پزشكي قاچاق به ارزش 2 ميليارد و 200 ميليون ريال در شهر كرمانشاه خبر داد.

سردار «منوچهر امان اللهي» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار داشت: پس از اطلاع پليس مبني بر اينكه يك واحد صنفي در پاركينگ شهرداري اقدام به قاچاق لوازم و تجهيزات پزشكي مي كند، تيمي از ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي شهرستان كرمانشاه رسيدگي به موضوع را در دستور كار قرار دادند.
وي ادامه داد: پس از شناسايي واحد صنفي مدنظر، ماموران با حكم قضائي به اين مكان مراجعه و نسبت به بازرسي از محل اقدام كردند.
سردار امان اللهي تصريح كرد: در اين بازرسي، 2 هزار و 360 قلم انواع تجهيزات پزشكي كه در انباري واحد صنفي مخفي شده بود، كشف شد.
فرمانده انتظامي استان كرمانشاه افزود: طبق نظر كارشناسان، ارزش اقلام پزشكي قاچاق كشف شده به 2 ميليارد و 200 ميليون ريال مي رسد.
وي همچنين با اشاره به پلمب اين واحد صنفي، از دستگيري صاحب آن و معرفي به دستگاه قضائي براي سير مراحل قانوني و صدور حكم لازم خبر داد.
سردار امان اللهي در پايان گفت: مبارزه با پديده قاچاق در سال حمايت از كالاي ايراني يكي از اولويت هاي كار پليس است كه در اين راستا نتايج خوبي نيز حاصل شده است.
7458/8066

سرخط اخبار استان‌ها