نقص فنی بود نه تك‌خوانی زن

تهران- ایرنا- كارگردان مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با تاكید بر اینكه قطعا در مراسم افتتاحیه تك‌خوانی زن وجود نداشته است، گفت: نقص فنی و كمبود میكروفن باعث شد صدای یكی از خانم‌ها بیشتر از دیگران شنیده شود.

«كیارش اسدزاد»ه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا درباره حواشی پیش آمده مبنی بر تك‌خوانی زن در مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: قطعا تك‌خوانی زن وجود نداشته و ما یك گروه كُر 25 نفره را روی سن داشتیم كه حاضران در سالن هم شاهد بودند اما ظاهراً به دلیل كمبود میكروفن صدای یك از خواننده ها بیشتر شنیده شده و باعث ایجاد سوء تفاهم شده است.
وی افزود: ما چندین بار قبل از آغاز اجرا مراسم افتتاحیه، این بخش از مراسم را چك كردیم و متوجه صدای بلند یك خانم نسبت به دیگر اعضا نشدیم چرا كه صدا به صورت كُر شنیده می شد.
كارگردان مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ادامه داد: چون مراسم به صورت زنده از تلویزیون هم پخش می شد این نقص فنی به دلیل تك باند بودن تلویزیون بیشتر شنیده می شد.
اسدزاده با بیان اینكه ماجرای مراسم افتتاحیه یك سوءتفاهم بوده است، تاكید كرد: قطعا برنامه ای برای تك‌خوانی زن در مراسم افتتاحیه نداشته ایم و این اتفاق تنها و تنها یك نقص فنی بوده كه متاسفانه در زمان چك صدا قبل از اجرا متوجه آن نشدیم چرا كه صدا به صورت كُر پخش می شد.
به گزارش ایرنا، آیین افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه گذشته، سه شنبه 9 بهمن ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد كه در بخشی از این مراسم به دلیل نقص فنی صدای تك‌خوانی زن شنیده شد و اعتراض برخی مردم و نهادها را به همراه داشته است.
فراهنگ**9246** 1055