ميز خدمت مسوولان در مساجد بوكان راه اندازي شد

مهاباد - ايرنا - فرماندار بوكان گفت: ميز خدمت مسوولان براي ارايه خدمت بيشتر به مردم در چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي در مساجد سطح اين شهر راه اندازي شده است.

جمال خسروي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در برنامه ريزي هاي بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و ايام مبارك دهه فجر، حضور روساي ادارات در بين مردم به خصوص پس از برگزاري نماز جمعه و جماعت براي شنيدن مطالبات و خواسته هاي مردم گنجانده شد.
وي ادامه داد: اين ميزهاي خدمت با هدف ارايه خدمات به موقع، سريع و آسان و ورود مسوولان به بطن جامعه و درك بهتر مشكلات مردم در مساجد سطح شهر بوكان راه اندازي شده است و مردم مي توانند مشكلات خود را بدون واسطه با مسوولان در ميان گذارند.
خسروي اضافه كرد: در هفته گذشته طبق برنامه ريزي هاي انجام شده قبل از خطبه هاي نماز جمعه در مسجد جامع بوكان، مسجد جامع شهرك فرهنگيان، مسجد جامع اميرآباد، مسجد جامع كلتپه، مسجد جامع روستاي كوسه، مسجد جامع روستاي قره گل و مسجد جامع روستاي ناچيت ضمن ارايه برنامه هاي خود ميز خدمت را نيز راه اندازي كردند.
وي اظهار داشت: در هفته جاري و قبل از خطبه هاي نماز جمعه نيز فرمانده سپاه پاسداران در مسجد جامع بوكان، رييس اداره راه و شهرسازي در مسجد جامع شهرك فرهنگيان، رييس اداره آبفاي شهري در مسجد جامع اميرآباد، رييس كميته امداد امام (ره) در مسجد جامع كلتپه، شوراي اسلامي شهر و شهردار بوكان در مسجد جامع علي آباد، بخشدار مركزي در مسجد جامع روستاي يكشوه، مديرجهاد كشاورزي در مسجد جامع روستاي داشبند و رييس اداره حفاظت محيط زيست در مسجد جامع روستاي حماميان با مردم ديدار خواهند داشت.
به گزارش ايرنا، در سال جاري و تلاش مسولان ادارات دولتي موظف شده اند كه ميز خدمت را در ادارات خود راه اندازي كنند تا خدمات رساني به مردم تسهيل شود.
به مناسبت دهه مبارك فجر بيش از 50 طرح عمراني، ورزشي، صنعتي، خدماتي و آموزشي نيز در اين شهرستان به بهره برداري رسيده يا كلنگ زني خواهد شد.
7510/6185/7129