تيم واليبال شهداب يزد از شهرداري قزوين شكست خورد

يزد - ايرنا - تيم واليبال شهداب يزد در مرحله اول پلي آف پيكارهاي واليبال ليگ دسته يك قهرماني باشگاه هاي كشور، شامگاه دوشنبه در سالن شاهديه يزد با نتيجه سه بر 2 از شهرداري قزوين شكست خورد.

به گزارش ايرنا، در اين مسابقه كه در حضور جمعي از هواداران برگزار شد، تيم شهداب به ترتيب در ست هاي دوم و سوم با امتيازهاي 25 بر 16و 25 بر 17 بر حريف غلبه كرد .
همچنين تيم شهرداري قزوين موفق شد شهداب يزد را در ست هاي اول، چهارم و پنجم با امتيازهاي 25 بر 16، 25 بر 20 و 15 بر 11 شكست دهد.
تيم هاي شهداب يزد، صنايع و خاتم جوان اردكان در گروه چهارم اين پيكارها با تيم هاي لاستيك بارز كرمان و مرزداران سيستان و بلوچستان هم‌گروه است.
اين مسابقات در چهار گروه به‌صورت دوره‌اي و رفت‌وبرگشت برگزار مي‌شود و تيم هاي اول و دوم به مرحله دوم صعود مي‌كنند.
در گروه يك تيم هاي ميلاد نور رامسر، نماينده نور، شهروند نكا، توپكا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نيز تيم هاي افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهداي رامسر، شهرداري كرج و ملوان حضور دارند.
همچنين در گروه سوم، تيم هاي نماينده اراك، راهياب ملل مريوان، نماينده اصفهان، كاشي كاژه كرمانشاه، شهرداري قزوين و مقاومت مهاباد رقابت هاي خود را برگزار مي‌كنند.
تيم هاي اول تا چهارم گروه‌هاي يك و دو و گروه‌هاي سه و چهار به‌صورت ضربدري با يكديگر رقابت مي‌كنند و در نهايت چهار تيم برتر به‌صورت متمركز مرحله نهايي را برگزار مي‌كنند و 2 تيم راهي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور در فصل آينده (1398) خواهند شد.
سه تيم شهداب يزد، خاتم جوان و صنايع اردكان سه نماينده استان يزد در ليگ دسته يك واليبال باشگاه هاي كشور هستند.
استان يزد 48 هيات و 65 هزار ورزشكار زيرپوشش بيمه ورزشي دارد كه حدود 2 هزار نفر در رشته واليبال فعاليت دارند.
7536/ 6197