اظهارات نتانیاهو درمورد حمله به پایگاه های ایران در سوریه كذب است

قزوین - ایرنا - سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اظهارات اخیر نخست وزیر اسرائیل مبنی بر اینكه در حملات این رژیم به سوریه پایگاه های ایران نیز مورد هدف قرار گرفته اند كذب و بی اساس است.

به گزارش ایرنا، سردار رمضان شریف روز دوشنبه در حاشیه همایش روابط عمومی ها و اصحاب رسانه در جمع خبرنگاران افزود: همین یك دلیل برای بی اساس بودن این ادعاها كافی است كه اگر سپاه در طی حمله نظامی رژیم صهیونیستی 12 تن تلفات داشته باید در این مدت 20 روزه مراسم های مربوط به تشییع پیكر شهدا در ایران برگزار شده بود.
وی در ادامه در پاسخ به آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده در مهر ماه امسال در مرزهای جنوب شرقی كشور نیز گفت: اصل این اتفاق با بهره گیری از روابط خویشاوندی و قومی و خام شدن یكی از بسیجیان طرح امنیت اتفاق افتاده و خود آن طایفه نیز بیش از مقامات رسمی ما از این موضوع متاثر هستند و برای آزادسازی نفرات باقی مانده تلاش می كنند.
شریف ادامه داد: امیدواریم مجموعه اقدامات رسمی و غیر رسمی كه هم اكنون در حال انجام است منجر به آزاد سازی گروگان ها در اولین فرصت شود.
وی به خانواده های این مرزبانان نیز اطمینان خاطر داد دست اندركاران امر از هیچ تلاشی برای آزادی گروگان ها فروگذار نمی كنند.
این مسئول سپاه همچنین در مورد وضعیت بودجه سپاه نیز گفت: بودجه و اعتبارات سپاه هر ساله در ردیف های انتهایی جدول قرار دارد و این نهاد در طول این سال ها آموخته كه چگونه با حداقل بودجه ، بیشترین فعالیت ها را انجام دهد.
سردار شریف افزود: حوزه طرح و برنامه سپاه پاسداران هر ساله تعاملات خود را در خصوص بودجه با دولت و مجلس دنبال می كند و در سال جاری نیز به طور قطع قوه مجریه و مقننه در حد مقدورات، بودجه مورد نیاز سپاه را اختصاص دهند.
7388*3013