قهرمان رقابتهاي بدمينتون كاركنان دانشگاه هاي منطقه 9 مشخص شد

سمنان- ايرنا- دانشگاه فردوسي مشهد موفق به كسب جايگاه نخست رقابت هاي بدمينتون كاركنان و استادان دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي منطقه 9 كشور به ميزباني سمنان شد.

به گزارش ايرنا، اين رقابت ها به ميزباني دانشگاه سمنان چهارم تا هفتم بهمن 97 به مدت چهار روز با حضور تيم هايي از استادان و كاركنان دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي استان هاي خراسان رضوي، سمنان، خراسان شمالي و جنوبي برگزار شد.
مدير تربيت بدني دانشگاه سمنان عصر يكشنبه در پايان اين رقابت ها به ايرنا گفت: تيم دانشگاه سمنان و صنعتي شاهرود مقام هاي دوم و سوم را در مجموع تيمي از آن خود كردند.
محمود عليزاده با اشاره به اينكه رقابت هاي بدمينتون در 2 بخش دونفره و انفرادي برگزار شد، افزود: مصطفي رستم زاده از دانشگاه سمنان مدال طلاي بدمينتون در بخش انفرادي را به گردن آويخت.
وي بيان كرد: علي فتح آبادي از دانشگاه فردوسي مشهد به مقام دوم در اين بخش دست يافت و محمدرضا نسايي از دانشگاه فردوسي مشهد و محمدعلي مظهري از دانشگاه صنعتي شاهرود سوم مشترك را از آن خود كردند.
مدير تربيت بدني دانشگاه سمنان با بيان اينكه علي داودي و حميد ولي نيا از دانشگاه فردوسي مشهد به مقام قهرماني در بخش دونفره اين رقابت ها دست يافتند، تصريح كرد: محمد زماني و عليرضا لطفي از دانشگاه سمنان در اين بخش مقام دوم را كسب كرد و تيم 2 نفره متشكل از علي گلستاني و امين آشفته از دانشگاه صنعتي شاهرود به همراه تيم محمد شباني و مهدي وحداني از دانشگاه بجنورد، سوم مشترك را به خود اختصاص دادند.
رقابت هاي ورزشي كاركنان و استادان دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي منطقه 9 كشور با شركت 4 تيم در رشته شنا و 6 تيم در رشته هاي تنيس روي ميز و بدمينتون، به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران به ميزباني دانشگاه سمنان برگزار شد.
منطقه 9 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري شامل استان هاي خراسان رضوي، خراسان شمالي، خراسان جنوبي و سمنان است.
9891/7408