بیش از 10 هزار واحد مسكن مهر در گلبهار نیمه تمام است

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شركت عمران شهر جدید گلبهار گفت: هم اكنون ساخت 10 هزار و 275 واحد مسكن مهر در این شهر نیمه تمام مانده است كه متولی ساخت آنها تعاونی ها هستند.

هومن گریوانی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی در دست اجرای گلبهار افزود: این شركت در راستای تكمیل و واگذاری واحدهای مسكن مهر به متقاضیان برنامه مدون و ویژه ای را در دست اجرا دارد.
وی اظهار داشت: طی ماه های گذشته جلسات متعدد برای حل مشكل متقاضیان مسكن مهر كه به خاطر كم كاری و تعلل برخی تعاونی ها بوجود آمده است، برگزار و تصمیماتی برای تسریع در روند اجرای پروژه اتخاذ شد.
وی گفت: 39 هزار و 833 واحد مسكن مهر در گلبهار وجود دارد كه از این تعداد 29 هزار و 558 واحد به بهره برداری رسیده و 2 هزار و 100 واحد دیگر پیشرفت اجرایی 80 درصدی دارند.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید گلبهار افزود: طی بازدیدهای انجام شده مشكلات مربوط به پروژه های مسكن مهر گلبهار مورد بررسی قرار گرفت كه امید است تعدادی از این پروژه ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به متقاضیان واگذار شود.
وی با اشاره به هزار و 195 واحد مسكن مهر فاقد متقاضی در گلبهار اظهار داشت: طی تفاهم نامه اداره كل راه و شهرسازی با كمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره كل بهزیستی خراسان رضوی این واحدها تعیین تكلیف شدند.
شهر جدید گلبهار كه برای جمعیت 200 هزار نفر و قابل توسعه تا 400 هزار نفر ایجاد شده با وسعت چهار هزار هكتار در 35 كیلومتری شمال غربی مشهد در امتداد جاده مشهد - قوچان واقع است.
7489 / 6053

سرخط اخبار استان‌ها