آمريكا، انگليس و فرانسه در انسداد سياسي و اجتماعي قرار دارند

تهران- ايرنا- دبير كل حزب موتلفه اسلامي در جمع دبيران اين حزب، گفت: آمريكا، انگليس و فرانسه در انسداد سياسي و اجتماعي قرار دارند، يكي گرفتار تعطيلي دولت و ديگري در برزخ خروج از اتحاديه اروپا و سومي در بحران شورش‌هاي مردمي است.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا از روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي، «محمدنبي حبيبي» در پايان نشست دبيران حزب با اشاره به استيصال آمريكا و غرب در نبرد سخت و نرم عليه مقامت و جمهوري اسلامي گفت: آمريكا و غرب در نبرد سخت و نرم عليه مقاومت و جمهوري اسلامي مستاصل شده‌اند.
وي افزود: در فرانسه دولت زير آواري از فريادهاي جليقه زردها قرار دارد كه خواهان تغيير اساسي در اصل روابط عمومي و مناسبات و مباني فكري نظام سرمايه داري هستند. در آلمان هم اوضاع تاحدودي چنين است. در منطقه، غاصبان جنايتكار قدس در كابوس موشك‌هاي حزب الله و حماس و نيز موشك‌هاي نقطه زن ايران به سر مي‌برند.
حبيبي با اشاره به مسافرت پمپئو وزير امور خارجه آمريكا به منطقه و وعده برگزاري اجلاس ضد ايراني در لهستان گفت: باتوجه به اعلام خروج نيروهاي نظامي آمريكا از سوريه وي خواسته است به گاوهاي شيرده منطقه و مزدوران تروريست دلداري بدهد. به نظر ما يكي ديگر از دلايل استيصال آمريكا در مقابله با مردم ايران رويكردش به منافقين آدم‌كش است.
دبيركل حزب موتلفه اسلامي با اشاره به پيام رهبر معظم انقلاب به دانشجويان خارج از كشور گفت: امروز دهها هزار دانشجو در داخل و خارج از كشور مشغول جهاد في سبيل الله براي علم اندوزي جهت شتاب بخشيدن به پيشرفت كشور هستند؛ اين جوانان بزودي مديريت جهادي كشور را تحويل مي‌گيرند و قله‌هاي پيشرفت را يكي پس از ديگري طي خواهند كرد.
وي افزود: جهان ليبراليسم در حال فروپاشي است، همانطور كه جهان ماركسيسم از هم فروپاشيد و آثاري از آن باقي نماند لذا محاسبات 40 ساله دشمن در اثر لطف و عنايات خاص الهي، مقاومت مردم و رهبري هوشمندانه انقلاب بهم ريخته است.
دبيركل حزب موتلفه اسلامي با تجليل از شهداي 26 خرداد و اجرا كنندگان حكم شرعي اعدام انقلابي حسنعلي منصور نخست وزير شاه گفت: آن گلوله‌اي كه گلوي حسنعلي منصور، نفوذي غرب در دولت ايران را نشانه گرفت به نشانه برخورد سخت با پديده نفوذ بود.
وي درمورد بازداشت غيرقانوني «مرضيه هاشمي» خبرنگار ايراني در آمريكا گفت: واقعاً بايد تاسف خورد بر دولتي كه مدعي حمايت از حقوق بشر است اما كمترين توجهي به اين مقوله ندارد. اين يك رسوايي حقوق بشري پس از قتل خاشقچي است. آمريكايي‌ها نشان دادند دست كمي از سعودي‌ها ندارند. دولت آمريكا مسئول حفظ جان وي است و بايد پاسخگو باشد. اين نشان داد خبري از آزادي در آمريكا نيست و آزادي بيان جايگاهي در نظام حقوقي آمريكا ندارد.
دبيركل حزب موتلفه اسلامي با بزرگداشت ياد مرحوم محمدرضا اعتماديان عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي گفت: آقاي اعتماديان در مناصب گوناگون طي 40 سال گذشته در جمهوري اسلامي به انقلاب خدمت كرد و در كارهاي خير و عام المنفعه در سراسر كشور فردي شناخته شده بود خدمات او به انقلاب هرگز از يادها فراموش نمي شود.
سيام*ا.ع*3202*1535