۳۰ دی ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۳۰
کد خبر: 83177679
۰ نفر
روابط عمومي ها معتمد و ياور مديران دستگاه ها هستند

تهران-ايرنا-مشاور استاندار و سرپرست اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران از روابط عمومي به عنوان معتمد و ياور مديران دستگاه ها ياد كرد.

به گزارش ايرنا ، امين بايايي روز يكشنبه در جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي ورامين كه در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد اظهار داشت : روابط عمومي ويترين سازمان ، چشم و چراغ مدير و قلب تپنده مجموعه مديريتي است و مسئول روابط عمومي ، معين كارمندان ، همراه مردم و ياور مديران است.
وي اظهار داشت: در جريان و تفكر والاي شيعه ، ديدگاه و گفتمان روابط عمومي ، به ايثار و از خودگذشتگي حضرت زينب كبري(س) باز مي گردد كه با افشاگري خود ، حقيقت قيام عاشورا را كه معرفتي عميق در آن نهفته است را به درستي انتقال داد.
وي گفت : انسان ها يا مقتدرانه پاي روي جان گذاشته و در برابر ظلم قيام مي كنند كه يقينا حسيني هستند ، يا قدرت مقابله ظاهري با جبهه دشمن را ندارند و به اشاعه اخلاق و افشاگري ظلم مي پردازند كه قطعا زينبي هستند و يا در برابر ظلم سكوت مي كنند كه جزو يزيديان قرار مي گيرند.
بابايي تصريح كرد: روابط عمومي ها موظفند تا با استفاده از تريبون ارزشمندي كه در اختيار دارند ، نقش زينب گونه خود را در دادخواهي از مردم ايفا كرده و مردم را با اطلاع رساني صحيح به سمت اميدآفريني به آينده در حوزه هاي مختلف سوق دهند.
سرپرست اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران با اشاره به اين كه نگاه مديريتي به روابط عمومي نسبت به سابق تغييرات بسياري داشته اظهار داشت : در گذشته و با مديريت هاي بسته و محدود شخص محور ، روابط عمومي از ساختار جامعي برخوردار نبود ولي امروز نگاه به حوزه روابط عمومي منطبق با ساختار و حركت مديريت مدرن شده است.
وي تأكيد كرد: اگر مديريت بدون توجه به حوزه روابط عمومي دچار درون گرايي شود ، ناخواسته متهم به خود سانسوري مي شود.
بابايي اظهار داشت : مسئولان روابط عمومي سربازان سينه چاك اطلاع رساني هستند كه در دنيا معاصر كنوني كه مرزها و ديواره هاي از پيش تعيين شده فروريخته ، قوميت ها در حال در هم تنيده شدن هستند و اطلاعات به سرعت منتقل مي شود مي توانند اطلاعات صحيح را به درستي به مخاطبين عرضه كنند.
وي افزود : مسئولان روابط عمومي موظفند كه در جايگاه مديريتي خود فارغ از مسائل فراجناحي ، در مسير احقاق حقه مردم و اشاعه فرهنگ اسلامي حركت كنند.
وي با گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گفت : انقلاب بار سنگين و عظيمي با خود به همراه دارد كه با اعتماد ارزشمند مردم ايران اسلامي به پيروزي رسيده و حفظ شده است ، حفظ اين اعتماد يكي از وظايف روابط عمومي ها است.
بابايي افزود : انقلاب اسلامي با وجود تمامي چالش ها و مشكلات ، دستاوردهاي عظيمي داشته كه مسئولان روابط عمومي در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي وظيفه دارند اين پيشرفت ها و دستاوردها را براي تنوير افكار عمومي اطلاع رساني كنند.
تهرام/7254 / 1539