۲۶ دی ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۰۶
کد خبر: 83173045
۰ نفر
ميز خدمت در كامياران از ادارات خارج شد

سنندج - ايرنا - مسئولان كامياراني روز چهارشنبه در قالب ميز خدمت پاسخگوي مشكلات، خواسته ها و مطالبات مردم ناحيه منفصل شهري توبره ريز اين شهرستان شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، چند ماه است كه به همت دولت و استاندار كردستان راه اندازي ميز خدمت در ادارات اين استان مانند ساير استان هاي كشور براي حل مشكلات مردم و تسريع در پاسخگويي به مطالبات آنها در دستور كار قرار گرفته است.
پيش از اين نيز با تدبير فرماندار، مسئولان شهرستان در شهر موچش و در قالب ميز خدمت ديدارهايي چهره به چهره با مردم داشته اند و به دليل بازتاب خوب و تاثيرات مثبت اين اقدام در موچش، فرماندار دستور به ادامه اين روند در ساير نقاط شهرستان داده است.
حضور مسئولان در جمع مردم از نزديك و در فضايي صميمي و پاسخگوي به مطالبات و مشكلات آنها مي تواند موجب تسريع در خدمت به مردم شود تا دسترسي سريع به مديران پيدا كرده و مسايل و مشكلات خود را مطرح كنند و مسئولان نيز از نزديك دغدغه هاي مردم را لمس كنند.
فرماندار كامياران در حاشيه برگزاري ميز خدمت اين شهرستان در شهرك توبره ريز به خبرنگار ايرنا گفت: تلاش ما گره گشايي از مشكلات مردم است .
مسعود الماسي با بيان اينكه همه مسئولان اين شهرستان با تمام توان و بهره گيري از همه ظرفيت ها در خدمت مردم براي رفع مشكلات آنها هستند، افزود: مردم به گردن اين انقلاب حق دارند.
وي با اشاره به اينكه ميز خدمت از بزرگترين تدابير دولت بشمار مي رود اظهار داشت: ميز خدمت فرصتي فراهم كرده تا مردم و مسئولان بار ديگر براي حل مشكلات جامعه باهم متعهد و يك صدا شوند.
الماسي يكي از اهداف ميز خدمت را كسب رضايت مندي مردم دانست و تاكيد كرد: همه مسئولان شهرستان در حوزه هاي مختلف با هدف گره گشايي از مشكلات مردم پاي كار هستند و خدمت به مردم در سرلوحه كار مسئولان اين شهرستان قرار دارد.
به دستور فرماندار يك كادر پزشكي نيز همراه ميز خدمت شهرستان براي ويزيت رايگان مردم در محل برپايي اين ميز خدمت حضور داشتند.
كامياران با 102 هزار نفر جمعيت در 65 كيلومتري جنوب سنندج واقع شده است.
7349 / 3034