۲۵ دی ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۵۳
کد خبر: 83171795
۰ نفر
سلطان ترامادول در مشهد دستگیر شد

مشهد - ایرنا - معاون دادستان مشهد در امور جرائم خشن گفت: سرشاخه اصلی باند توزیع داروهای غیرمجاز موسوم به «باند سلطان ترامادول» پس از دو ماه فعالیت نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران شناسایی و دستگیر شد.

حجت الاسلام سید جواد حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در چارچوب اقدام نیروهای سپاه ناحیه حر مشهد محل ساخت و تولید داروهای غیرمجاز در منزل دو طبقه اجاره ‌ای واقع در خیابان ایرج مشهد شناسایی شد و سرشاخه باند همراه با یكی از همدستانش به دام افتاد.
وی ادامه داد: 11 هزار و 500 عدد قرص ترامادول، 300 كیلوگرم پودر ساخت داروهای غیرمجاز بدنسازی، چاقی و لاغری، دو هزار قرص ناشناخته، مقادیر زیادی وجه نقد، چندین هزار قوطی با مارك و برچسب داروهای تقلبی، دستگاه پوز بانكی سیار به همراه ترازوهای دیجیتالی در بازرسی از این مكان كشف و ضبط شد.
معاون دادستان مشهد در امور جرائم خشن گفت: نیروهای سپاه در ادامه این عملیات همچنین ویلا و مخفیگاه دیگر متهم پرونده را كه در جاده كلات واقع در حومه شمالی مشهد به مركز نگهداری داروهای مخدر و غیرمجاز تبدیل شده بود شناسایی كردند.
او ادامه داد: در این محل نیز 21 لیتر شربت متادون، 4.5 لیتر شربت تریاك، دو هزار و 300 عدد قرص متادون، 13هزار عدد قرص ترامادول و سه هزار عدد قرص ناشناخته و قاچاق خارجی كشف شد.
حسینی افزود: هدایت این شبكه گسترده توزیع و تولید غیربهداشتی داروهای دست ساز، مخدردار، غیرمجاز و قاچاق خارجی از جمله اتهام های متهمان است و تحقیقات از آنان ادامه دارد.
7505/1858