ميز خدمت در محله كارگران شهر بيرجند برپا شد

بيرجند - ايرنا - ميز خدمت به منظور بررسي مسائل و مشكلات ساكنان محله كارگران شهر بيرجند با حضور فرماندار بيرجند، نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي و روساي ادارات اين شهرستان برپا شد.

به گزارش ايرنا پس از اقامه نماز مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در مسجد صديقه طاهره (س) محله كارگران، مديران دستگاه هاي اجرايي بيرجند شامگاه دوشنبه به خواسته ها و مشكلات مردم رسيدگي كردند.
نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در جمع نمازگزاران مسجد صديقه طاهره (س) بيرجند گفت: دشمنان انقلاب اسلامي 40 سال تلاش كردند كه استقلال و عزت ما را بگيرند اما موفق نشده و نخواهند شد و از اين تحريم ها و مشكلات هم عبور خواهيم كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي، وي افزود: اين كشورهاي عربي كه هر كار مي كنند تا دل آمريكا را به دست آورند، بدانند اولين كشوري كه براي آنها مشكل ساز خواهد شد همين آمريكا و ايادي آن خواهد بود.
وي با اشاره به اينكه هيچ خدمتي بالاتر از رسيدگي به امور مردم نيست بيان كرد: يقينا مردم شمال شهر بيرجند دو مشكل اساسي دارند كه اولين مشكل خلاء مركز درماني و عدم وجود درمانگاه است.
نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي گفت: در گذشته با آقاي نوربخش (مديرعامل فقيد سازمان تامين اجتماعي) جلسات زيادي برگزار شد و توانستيم مجوز ساخت يك درمانگاه در شمال شهر را بگيريم كه زمين آن نيز اكنون مشخص شده است و بنا بود تا ايشان به بيرجند سفر كنند و كلنگ ساخت آن را بر زمين بزنند كه متاسفانه از دنيا رفتند.
وي با بيان اينكه وزارت بهداشت نسبت به شمال شهر و ساخت مركز درماني كوتاهي مي كند ادامه داد: دومين مشكل اين منطقه نبود فضاي ورزشي براي جوانان است كه البته اقداماتي در حال انجام است و اميدواريم مسئولان در اين زمينه و ساخت سالن هاي ورزشي همت كافي داشته باشند.
حجت الاسلام عبادي گفت: جا دارد يك مركز درماني ۲۴ ساعته و پزشك متخصص در منطقه شمال شهر بيرجند وجود داشته باشد، لذا بايد مسئولان مربوطه اين منطقه را بهتر ببينند.
وي اظهار داشت: اكنون جمعيت انبوهي در شمال شهر مستقر شده اند و مي طلبد توجه ويژه اي صورت گيرد.
3028