طرح تحول سلامت بهداشت با تغییر وزیر متوقف نمی شود

گرگان - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهوری با بیان اینكه مساله سلامت و بهداشت مردم برای دولت اهمیت بسیار بالایی دارد، گفت: طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشكی متوقف نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری عصر دوشنبه در حاشیه مراسم بهره برداری از ساختمان های مركز فوریتهای پزشكی 115 و پایگاه بهداشتی - درمانی بندرگز در غرب استان گلستان اظهار داشت: تجهیزات و امكانات بهداشتی و درمانی به مقدار كافی در كشور وجود دارد و مشكلی بابت تامین سلامت مردم نداریم.
امیری همچنین حضور نمایندگان رئیس جمهوری در شهرستان های استان گلستان را همچون موارد مشابه به منزله دیدار و گفت و گو با مردم و شنیدن مسایل و مشكلات آنها دانست و افزود: گزارش سفر به اطلاع رئیس جمهوری رسانده و در نشست نهایی استانی جمع بندی و برای رفع آن اقدام خواهد شد.
برای ساخت مركز فوریتهای پزشكی 115 و پایگاه بهداشتی و درمانی شهر بندرگز در زمینی به مساخت یك هزار مترمربع و زیر بنای 250 مترمربع هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در بدو ورود به بندرگز در غرب استان گلستان، بر مزار سه شهید گمنام حاضر و نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام كرد.
امیری همچنین از روند پیشرفت فیزیكی پروژه های در دست ساخت از جمله بیمارستان شهدا، سالن ورزشی نیمه كاره صدرا بازدید كرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در سفر به شهرستان بندرگز با خانواده معظم شهیدان مهدی و علی اكبر مازنی نیز دیدار كرد.
امیری قرار است به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهوری در كردكوی دیگر شهرستان غرب استان گلستان حضور یافته و از نزدیك در جریان مسایل و مشكلات مردم قرار گیرد.
دكتر روحانی و شماری از اعضای هیات دولت صبح امروز دوشنبه از طریق فرودگاه كلاله در شرق گلستان برای سفری دو روزه به این استان سفر كردند.
نخستین سفر دولت تدبیر و امید به استان گلستان آذر سال 93 انجام شد.
3014/6204/1648/2729