میرمحمود موسوی: تغییر جدیدی در حصر برادرم ایجاد نشده است

تهران-ایرناپلاس-در حالی كه فرزند مهدی كروبی می‌گوید از دو ماه پیش تغییراتی در وضعیت محصورین به‌وجود آمده، اما میرمحمود موسوی، برادر میرحسین موسوی تأكید دارد تغییری در وضعیت برادرش و زهرا رهنورد حاصل نشده است و حصر آنان مانند قبل ادامه دارد.

حسین كروبی فرزند حجت‌الاسلام مهدی كروبی امروز در گفت‌وگو با ایلنا اعلام كرده است «حدود دو ماه پیش مسئولان امنیتی به آقای كروبی و موسوی گفتند به انتخاب خودتان هفته‌ای یك بار می‌توانیم شما را بیرون ببریم، ولی تعیین آن محل باید هماهنگ شده باشد.»

به گفته او، این ملاقات‌ها از 6 هفته پیش آغاز شده و مهدی كروبی 6 هفته است كه دیدارهایی داشته و به‌جز یك مورد كه به دیدار یكی از دوستانشان رفته، مابقی موارد را به دیدار خانواده شهدا رفته است.

اما میرمحمود موسوی در گفت‌وگو با ایرناپلاس در واكنش به این خبر می‌گوید:‌ تغییری در وضعیت برادرم و خانم رهنورد به‌وجود نیامده است. حصر به همان شكلی كه از قبل بود همچنان ادامه دارد.

او می‌افزاید: اواخر سال گذشته اعلام كردند كه خانواده و خواهر و برادرهای آقای موسوی و خانم رهنورد می‌توانند با آنان دیدار داشته باشند و آنان هم اگر مایل باشند، می‌توانند به دیدار اقوام (خواهر و برادر) ‌بروند. البته این روند برای مدتی متوقف شد و بعد دوباره به وضعیت گذشته بازگشت.

به گفته او، میرحسین موسوی در طول 11 ماه گذشته به خانه هر كدام از خواهرها و برادرهای خود یك بار و فقط به خانه یكی از خواهران دو بار رفته است.

او با تأكید بر اینكه برادرش به غیر از این دیدارها به جای دیگری نرفته است می‌گوید: «در هفته های اخیر تغییری در وضعیت ایشان به‌وجود نیامده است.»

**اداره كل اخبار چندرسانه‌ای**ایرناپلاس**