تخريب سپاه از سوي رسانه هاي معاند توطئه نظام سلطه است

مراغه - ايرنا - معاون هماهنگ كننده ولي فقيه در سپاه عاشورا با اشاره به هجمه هاي تبليغاتي غرب در ناكارآمد نشان دادن اركان نظام اسلامي گفت: تخريب سپاه از سوي رسانه هاي معاند توطئه نظام سلطه براي ضربه زدن به اين نهاد انقلابي و مردمي است.

به گزارش ايرنا، سرهنگ پاسدار علي حسين هاشم پور روز يكشنبه در جمع پيشكسوتان جهاد و شهادت مراغه افزود: ايجاد ناامني و تضعيف چهره تلاشگر و مجاهد سپاه، حركتي كثيف از سوي آمريكا و غرب است.
وي با انتقاد از انتشار مطالبي در رسانه ها مبني بر ممنوعيت فعاليت سپاه در عرصه هاي مختلف اقتصادي ادامه داد: براساس اصل 147 قانون اساسي، نيروهاي مسلح از جمله سپاه و بسيج مي توانند باتوجه به نياز دولت، از امكانات خود براي سازندگي و عمران كشور استفاده كنند.
هاشم پور با بيان اينكه سپاه بدون اجازه دولت در طرح ها مشاركت نمي كند اضافه كرد: بخش مهمي از موفقيت ها در زمينه توسعه زيرساخت هاي اقتصادي و عمراني كشور مرهون تلاش ها و مجاهدت هاي قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) سپاه است.
وي گفت: مرتبط دانستن مشكلات معيشتي و اقتصادي مردم در جامعه توسط برخي رسانه هاي معاند، نقشه شومي از سوي نظام سلطه براي ايجاد شكاف در بين مردم و اين نهاد انقلابي و خدوم است.
وي افزود: اين گونه راهبردهاي وحدت شكن و تفرقه افكنانه در طول سال هاي اخير توسط ايادي داخلي و خارجي نظام استكباري هدايت و رهبري مي شود.
هاشم پور ادامه داد: اكنون به واسطه پشتوانه مردمي و وجود ولايت و رهبري بيشتر از هرزماني به آرمان هاي متعالي انقلاب اسلامي نزديك تر شده ايم.
وي اضافه كرد: راهبردهاي آمريكا و غرب در برابر كشورمان هم اكنون در حال افول و روند اقتدار و پيشرفت كشورمان در تمامي عرصه ها در حال اوج گرفتن است.
فرمانده سپاه ناحيه مراغه نيز در اين همايش گفت: هوشياري در برابر توطئه هاي نرم و جريان نفوذ در وضعيت فعلي، نيازمند فرهنگ سازي و آگاه سازي است.
سرهنگ پاسدار رضا سامي افزود: پيشكسوتان جهاد و شهادت در هشت سال دفاع مقدس، صيانت از ارزش هاي اسلامي و انقلابي را به نسل جوان و آينده درس دادند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعيت در 127 كيلومتري تبريز، مركز آذربايجان شرقي واقع است.
3077/7487