نتايج رقابت هاي هفته نوزدهم فوتبال ليگ برتر بزرگسالان گيلان

رشت - ايرنا - رقابت هاي هفته نوزدهم فوتبال ليگ برتر بزرگسالان استان برگزار و تيم هاي دخانيات گيلان، مقاومت آستارا ، شهرداري كلاچاي و شاهين بندرانزلي برابر حريفانشان پيروز شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، در ديدار تيم هاي دخانيات گيلان و شهرداري رضوانشهر كه عصر شنبه برگزار شد، تيم دخانيات در يك بازي برتر با نتيجه پرگل چهار بر يك، شهرداري رضوانشهر را شكست داد و توانست همچنان صدرشنين اين مسابقات باقي بماند.
همچنين در ديگر بازي هاي برگزار شده ، ديدار تيم هاي فوتبال ملوان جوان رشت و ميرزاكوچك صومعه سرا با نتيجه مساوي يك بر يك پايان يافت، تيم شهرداري كلاچاي با نتيجه 2 بر يك برابر استقلال رشت به برتري رسيد و تيم شاهين بندرانزلي موفق شد با نتيجه 2 بر صفر تيم كوچصفهان را مغلوب كند.
بر اساس گزارش خبرنگار ايرنا در آستارا ، تيم فوتبال مقاومت آستارا نيز در نهمين بازي خانگي خود در ليگ برتر بزرگسالان گيلان، با نتيجه چهار بر صفر بر ملوان ب انزلي پيروز شد؛ اين مسابقه عصر شنبه در زمين ورزشي شهر چوبر تالش برگزار شد و تيم مقاومت آستارا با تركيب تهاجمي در هر نيمه دو گل به ثمر رساند.
گل هاي تيم مقاومت را كيوان محمد نژاد دقيقه 9، فريد صلاحي دقايق 40 و 49 و جواد صفري دقيقه 91 به ثمر رساندند و قضاوت ديدار بر عهده وحيد محمدي، مسلم صفري و سجاد صالحي بود.
مقاومت آستارا تاكنون در 17 بازي، 11 برد و شش مساوي داشته و با 39 امتياز در جايگاه دوم جدول مسابقات فوتبال جام گيل ايستاده است.
در جدول رده بندي اين رقابت ها ، تيم فوتبال دخانيات گيلان با 41 امتياز همچنان در صدر جدول قرار دارد، تيم مقاومت آستارا با 39 امتياز در مكان دوم است و تيم شهرداري بندرانزلي با 33 امتياز در مكان سوم قرار دارد.
در رقابت هاي فوتبال ليگ برتر بزرگسالان باشگاه هاي استان گيلان جام گيل، 13 تيم در يك گروه به صورت دوره اي و رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند.
7285/ 7105 / 7124 / 2007