دستاوردهاي چهل ساله انقلاب بايد به شهروندان تبيين شود

مهاباد - ايرنا - فرماندار تكاب با اشاره به فرارسيدن چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي گفت: مسوولان ادارات و دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان خدمات و دستاوردهاي چهل ساله نظام در راستاي توسعه و محروميت زدايي از منطقه را تشريح و تبيين كنند.

به گزارش ايرنا، علي مكرمي روز شنبه در جلسه هماهنگي برنامه هاي گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در تكاب افزود: در 40 سال گذشته اقدامات و خدمات بسياري براي توسعه زيرساخت هاي مناطق محروم از جمله تكاب انجام شده است كه بايد از سوي مسوولان بازگويي شود.
وي بيان كرد: مناطق محروم و دورافتاده كشور به بركت انقلاب اسلامي از خدمات و امكانات مناسبي در بخش هاي مختلف از جمله آبرساني، گازرساني و برق رساني به روستاها بهره مند شده اند كه پيش از انقلاب فاقد اين امكانات بودند.
وي اضافه كرد: بيان دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامي در 40 سال گذشته و تبيين و بازگو كردن آنها به نسل جديد و جوانان بسيار ضروري است.
فرماندار تكاب ادامه داد: انقلاب اسلامي امروزه يكي از حساس ترين دوره هاي خود را سپري مي كند و در حالي كه از سوي دشمنان آماج بيشترين هجمه ها و تجريم هاي ناجوانمردانه قرار گرفته، اقتدار و صلابت خود را در منطقه همچنان حفظ كرده است.
مكرمي افزود: ملت ايران در حالي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي را جشن خواهند گرفت كه در طول اين مدت انواع تحريم ها، هجمه ها، توطئه هاي مختلف و جنگ تحميلي را با ايستادگي و تبعيت از آرمان هاي امام و شهدا سرافرازانه پشت سرگذاشتند.
وي بيان كرد: حضور پرشور و حماسي ملت ايران در جشن هاي چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي پاسخ محكم و قاطعي به توطئه هاي دشمنان نظام است.
امام جمعه تكاب نيز در اين جلسه گفت: دشمنان نظام از ابتداي انقلاب اسلامي همواره براي ضربه زدن به اين انقلاب برنامه ريزي مي كنند اما هر بار با فضل الهي و هوشمندي امام و رهبري و هوشياري ملت ايران در اين مسير شكست خورده اند.
حجت الاسلام عيسي برادري افزود: دشمنان انقلاب اسلامي در طول چهل سال گذشته تلاش كردند با توطئه چيني هاي مختلف بين مردم و نظام فاصله بياندازند اما موفق نشدند.
وي بيان كرد: جشن ها و برنامه هاي چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي با شور و نشاط و شكوه خاصي كه بيانگر عظمت انقلاب باشد بايد با حضور مردم و مسوولان برگزار شود.
به گزارش ايرنا، در اين جلسه محمود نجفي، رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تكاب، به عنوان دبير ستاد گراميداشت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي انتخاب شد.
تكاب با 81 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده و يكي از شهرهاي كم برخوردار كشور است كه در سال هاي پس از پيروزي انقلاب بسياري از زيرساخت هاي آن تكميل شده است.
هم اينك تمام روستاهاي تكاب از آب آشاميدني بهداشتي و شبكه برق بهره مند هستند و 22 روستاي اين شهرستان نيز گازرساني شده است.
7514/6185/2093