سرمربي اميد ايران: با قدرت در تورنمنت قطر شركت مي كنيم

تهران- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: با قدرت در مسابقات چهارجانبه قطر حضور پيدا مي كنيم و به دنبال كسب نتايج مطلوبي در اين رقابت ها خواهيم بود.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال؛«زلاتكو كرانچار» در آستانه حضور تيم اميد ايران در تورنمنت قطراظهار داشت: بعد از تمرينات خوبي كه در تهران انجام شد آماده ترين نفرات را انتخاب كرده ايم تا با قدرت در مسابقات چهارجانبه قطر حضور يابيم و به طور حتم به دنبال كسب نتايج مطلوبي در اين رقابت ها خواهيم بود.
او افزود: ما تا امروز بازي هاي تداركاتي بسيار خوب و مفيدي را پشست سر گذاشته ايم. برابر عمان در خانه اين كشور پيروز شديم ، سپس در دو مسابقه سوريه را مغلوب كرديم و برابر اردن در يك بازي پرفشار به تساوي رسيديم. يكي از اهداف اين است كه روند كسب نتايج مطلوب را دنبال كنيم و شكست ناپذيري تيم همچنين پيروزي در مسابقات دوستانه ادامه پيدا كند.
كرانچار خاطرنشان ساخت:نفرات بسيار خوبي در تمامي پست ها در اختيار داريم با اين وجود بهترين و آماده ترين بازيكنان را جهت حضور در اين مسابقات انتخاب كرديم. اين تورنمنت براي ما يك چالش جذاب خواهد بود كه با فرم مسابقات مقدماتي برگزار مي شود.
سرمربي تيم اميد ايران در پايان گفت: بعد از قطر به مسابقاتي فكر مي كنيم كه احتمالا بهمن ماه در آسياي ميانه برگزار مي شود و با اين رقابت ها مي توانيم پيش از آغاز مسابقات چهارجانبه تهران به بالاترين سطح آمادگي مورد انتظار برسيم.
ورزشي**م.ت**9118