تقویت وحدت و انسجام یك ضرورت ملی است

تهران - ایرنا - رییس فراكسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: هدف مسوولان از هر جناحی كه هستند باید وحدت و انسجام ملی باشد زیرا كه این موضوع امروز شعار نیست، بلكه یك ضرورت ملی است.

به گزارش ایرنا، فریده اولاد قباد امروز- شنبه- در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: امروز كشور با مسائل مختلفی روبرو است. تحریم های اقتصادی، خروج آمریكا از برجام و شرایط سخت اقتصادی مردم، وضعیت را سخت كرده، بنابراین اولویت اول مسوولان باید تامین معیشت مردم باشد. در این اوضاع بیش از هر موضوع دیگری به وحدت و انسجام ملی و همبستگی نیاز داریم.

**وحدت و انسجام ملی یك ضرورت است
وی افزود: باید در این شرایط از ظرفیت تمام افراد صاحبنظر و اثرگذار برای برون از مشكلات استفاده كرد. باید نگاهمان به مسائل در جهت حفظ منافع ملی و همچنین حفظ مصالح عمومی مردم باشد.
رییس فراكسیون زنان مجلس بیان داشت: برای مثال برای تصویب بودجه نیز باید نگاهمان ملی باشد و نه منطقه ای به گونه ای كه براساس ضرورت ها و نیازها آن را اولویت بندی كنیم.
نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر در مجلس اضافه كرد: به طوركلی در این شرایط باید از تمام صاحبنظران و افرادی كه منشا خیر برای كشور هستند بهره مند شویم و اولویتمان معیشت مردم و هماهنگی سه قوه در تعاملی سازنده باشد.
وی اظهار داشت: توجه مردم به عملكرد مسوولان است. اگر تعامل سازنده باشد و تمام تلاش مسوولان در جهت بهبود وضعیت مردم از جمله ایجاد اشتغال و رفع بیكاری پیش رود، جو آرامش در جامعه به وجود می آید. در این شرایط نباید صحبت هایی را بیان كنیم كه تنش ایجاد كند.

** مسائل را خط كشی نكنیم
رییس فراكسیون زنان مجلس گفت: آقای روحانی رییس جمهوری تمام مردم ایران است و همه مردم از ایشان و كابینه شان مطالبه گر هستند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید به مردم پاسخگو باشند بنابراین نباید مسائل را خط كشی كرد.
سیام*3061*1535