پیوستن دانشجویان ایرانی به حركت پیشرفت، جهادفی سبیل الله است

تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأكید كردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حركت پیشرفت و بی‌نیاز كردن كشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل الله است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی كه صبح امروز حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای آن را در مركز اسلامی هامبورگ قرائت كرد، به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان عزیز
همه می دانیم كه شما دانشجویان در شمار برترین امیدهای آینده‌ی كشورید. آنچه همه باید بدانند این است كه به توفیق الهی هم اكنون خیل عظیمی از دانشجویان دیروز، در كشور به كارهای بزرگ سرگرمند و لذت خدمت به پیشرفت دانش و فناوری در میهن خود را با همه‌ی وجود حس می كنند.
دانشجویان امروز ما - در هر نقطه‌ی جهان- این فرصت را خواهند داشت كه به این مجموعه‌های مؤمن و خدوم بپیوندند و كشور را از بیگانگان كاملاً بی‌نیاز كنند.
این حركت آنگاه كه با نیت صادقانه و خدایی انجام گیرد، جهاد فی سبیل الله است. شما جوانان انجمن‌های اسلامی می توانید پیش‌گامان و راهبران این جهاد باشید. توفیق روزافزون شما را از خداوند خواهانم.
سیدعلی خامنه‌ای
20 دی 1397»
سیام**9314**1553