۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
کد خبر 83167232
۰ نفر
آذری جهرمی موتور محركه دولت است

تهران-ایرنا- عضو كمیسیون اقتصادی مجلس گفت: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، موتور محركه دولت است و اقدامات خوبی در زمان مسئولیت وی در این وزارتخانه انجام شده است.

«محمود بهمنی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: آذری جهرمی وزیری فعال و متعهد است و همانگونه كه جوانان موتور محركه جامعه هستند وی هم به دلیل جوانی موتور محركه كابینه هستند.
وی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته ای كه گذشت میزبان سه وزیر و سه معاون رییس جمهوری در مجموعه این وزارتخانه برای بازدید از دستاوردهای فضایی بود، دستاوردهایی كه لرزه بر اندام دشمن انداخته است.
این نماینده اصولگرای مجلس دهم تصریح كرد: آذری جهرمی جمله «جوانان می‌توانند» را بهتر از هر زمانی معنا كرده و اقدامات مثبتی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام داده است.
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمان وزارت وی در حوزه انتخابیه بنده و استان البرز رو به پیشرفت است.
به گزارش ایرنا، صادق زیبا كلام در توئیتی نوشت: ای كاش به جای صنایع هسته ای، به جای ماهواره و به جای موشك، جمهوری اسلامی می‌توانست یك دوچرخه بسازد كه با دوچرخه تركیه، دوچرخه هند رقابت كند.
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در پاسخ به این نوشته زیباكلام در توییتی نوشت: جناب آقای زیباكلام! هسته‌ای و موشكی متولیان دیگری دارد اما اگر مایلید از نزدیك پژوهشگاه فضایی را ببینید بلكه از دستاوردهای پژوهشگران جوان و تاثیر آن بر زندگی مردم و آینده روشن ایران آگاه شوید تا دیگر برای نقد سیاست‌خارجی،فن‌آوری ماهواره را با دوچرخه قیاس نفرمایید.
سیام*9121**1336