ايران با وجود دشمني هاي بسيار در اوج اقتدار است

مشهد- ايرنا- معاون هماهنگ كننده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: ايران اسلامي اكنون در اوج اقتدار قرار دارد و اين درحالي است كه دشمنان نظام در طول 40 سال گذشته از هيچ دشمني در حق اين كشور دريغ نكرده اند.

سردار علي فدوي جمعه شب در مراسم پاياني هشتمين دوره مسابقات سراسري قرآن خانواده سپاه افزود: دشمنان ما خود اذعان مي كنند كه با تمام امكانات و تجهيزات نظامي و تاكتيكي خود تاكنون نتوانسته اند در برابر ايران اسلامي به اقدامي دست بزنند و هر روز ضعيف تر مي شوند.
وي خاطر نشان كرد: توطئه ها و دشمني هايي كه با ايران اسلامي از زمان پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون شده و همچنان ادامه دارد، در هيچ جاي تاريخ صورت نگرفته است و بدين طريق شيطان هاي كوچك و بزرگ با اتحاد خود همه دشمني هايي كه مي توانستند نسبت به ملت ايران انجام دادند، ولي به اهداف خود نرسيدند.
وي با اشاره به اينكه اقتدار ملت ايران در برابر تمام توطئه هاي دشمنان را بايد در قواعد قرآني جستجو كرد، گفت: قرآن چهل سال است كه در دل، زبان و عمل همه دلدادگان انقلاب اسلامي جاي دارد و اگر انسان بر محور قرآن حركت كند در همه امور پيروز و موفق خواهد بود.
معاون تربيت و آموزش سازمان فرهنگي خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي پيرامون مسابقات مزبور به خبرنگار ايرنا گفت: هشتمين دوره مسابقات سراسري همسران و فرزندان سپاه طي روزهاي 19 تا 21 دي ماه در مشهد مقدس برگزار شد.
محمدرضا رستمي افزود: در اين مسابقات از بين 38 هزار شركت كننده در مراحل مقدماتي و نيمه نهايي در كشور، 800 نفر به مرحله نهايي راه يافتند كه در هفت رشته حفظ 10، 20 و كل قرآن، تحقيق، ترتيل و مفاهيم سطح يك و دو طي سه روز با هم به رقابت پرداختند.
در پايان اين مراسم 62 نفر از برگزيدگان هشتمين دوره مسابقات سراسري قرآن خانواده سپاه در رتبه هاي اول تا سوم مورد تجليل قرار گرفتند.
3027/5132