هم افزايي بين دستگاهي براي رفع مشكل پرستاران احساس مي شود

قزوين - ايرنا - استاندار قزوين گفت: براي رفع مشكل صنفي جامعه پرستاري هم افزايي و همكاري همه دستگاه ‌ها احساس مي شود.

به گزارش ايرنا، عبدالمحمد زاهدي بعدازظهر جمعه در روز جشن پرستار كه در سالن اجتماعات علامه رفيعي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين برگزار شد، افزود: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و همه دستگاه هاي ذيربط با اعلام آمادگي هاي لازم درصدد رفع معضل و مشكلات صنف پرستاران برآمده اند.
وي، پرستاري را از شغل هاي سخت و در عين حال ويژه دانست و خاطرنشان كرد: شاغلان در اين حرفه با اينكه شبانه روز در تلاش و فعاليت هستند، اما بايد به طور خاص از خانواده‌هاي اين افراد تشكر كرد كه همواره آنان را در طول اين مسير سخت همراهي مي كنند.
زاهدي به مشكلات حوزه بيمه اي پرستاران اشاره و يادآور شد: حل مشكلات بيمه و مطالبات پرستاران تنها در گرو اجراي قانون است و رييس كميسيون اصل 90 نيز پيگير اين موضوع هستند.
به گفته استاندار قزوين، براي برخي موارد لازم است كه سازمان برنامه و بودجه با همكاري تامين اجتماعي ضمن شناسايي مشكلات موجود، درصدد رفع آنها برآيند.
زاهدي ضمن اعلام آمادگي سازمان تامين اجتماعي در راستاي حل مشكلات پرستاران، اضافه كرد: خوشبختانه براي پاسخ مناسب به مطالبات صنفي پرستاران، با وجود هم افزايي و اراده جمعي موجود، پيگير رفع معضلات ياد شده هستيم.
9925/8054