دشمنان اگر اشتباه كنند پاسخي پشيمان كننده دريافت خواهند كرد

اصفهان - ايرنا - معاون هماهنگ كننده ارتش گفت: پيام ما براي كشورهاي دوست و همسايه همواره صلح و دوستي است و به دشمنان مي گوييم كه اگر اشتباه كنند پاسخي قاطع و پشيمان كننده دريافت خواهند كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا به منطقه رزمايش نهاجا در اصفهان ، امير دريادار حبيب الله ظهر جمعه پس از پايان هشتمين رزمايش اقتدار فدائيان حريم ولايت نيروي هوايي ارتش در منطقه عمومي اصفهان و در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در اين رزمايش عمليات هايي از جمله پرتاب بمب، راكت، موشك و نبرد هوايي و حتي زدن موشك در هوا توسط هواپيماي ديگر و بار ريزي توسط هواپيما هاي ترابري بسيار خوب ، به موقع و با اقتدار انجام شد.
وي افزود: در رزمايش نهاجا هواپيماهايي كه به دست توانمند نيروهاي صنعتي ما در نيروي هوايي ارتش، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و دانشگاه هاي كشور به روز شده اند با استفاده از تجهيزات بومي توسط خلبانان پرورش يافته در داخل كشور به بهترين شكل دست به عمليات زدند.
معاون هماهنگ كننده ارتش با بيان اينكه به جايي رسيده ايم كه تمام خلبانان در داخل كشور آموزش مي دهيم و هواپيما توليد و بهينه سازي مي كنيم، گفت: هواپيماهاي صاعقه كه توسط متخصصان داخلي توليد شده است به خوبي و با اقتدار بمباران اهداف از پيش تعيين شده را انجام دادند
دريادار سياري افزود: عمليات هايي كه در اين رزمايش انجام شد نشان دهنده اقتدار و توانمندي عظيمي است كه در نيروي هوايي الهي و قهرمان ارتش وجود دارد.
وي با بيان اينكه سن خلبانان حاضر در اين‌رزمايش بين 20 تا 28 سال است ، اظهارداشت: تلاش و آمادگي بالاي نيروي هواي ارتش در شرايطي است كه از ابتداي انقلاب تحت شديد ترين تحريم ها قرار داريم.
معاون هماهنگ كننده ارتش با بيان اين كه به بيش از 95 درصد اهداف تعيين شده در هشتمين رزمايش اقتدار فدائيان حريم ولايت نهاجا دست يافته ايم افزود: اگر چه به اهداف خود از برگزاري اين رزمايش دست يافته ايم اما به اين كفايت نمي كتين و نگاه ما همواره رو به جلو است و با رصد تهديدات به دنبال اين هستيم كه هر روز بهتر از روز گذشته باشيم.
دريادار سياري پيام اين رزمايش را اقتدار و آمادگي نيروهاي مسلح براي دفاع از كشور عنوان كرد و گفت: اين‌رزمايش براي دوستان خوشحال كننده است و به دشمن نشان مي دهد كه اگر اشتباه كنند پاسخي قاطع و پشيمان كننده دريافت خواهند كرد.
سيام*9612**1553/6026/