۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
کد خبر 83166704
۰ نفر
مهمترين هدف دشمن فروپاشي نظام از داخل است

تهران – ايرنا – امام جمعه موقت شهرستان ورامين گفت: دشمن تلاش دارد تا با رواج فساد و بي بندو باري و تبديل كردن جوانان به افرادي بي هويت و بي خاصيت ، موجب فروپاشي نظام از داخل شوند.

به گزارش ايرنا ، حجت الاسلام سيد محسن محمودي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ورامين گفت: دشمنان قسم خورده نظام كه در مقابله سخت و اعمال تحريم عليه ملت، همواره با شكست مواجه شده تلاش دارد تا با ترويج بي بند و باري و بهره گيري از شبكه هاي ماهواره اي، ترغيب جوانان به استفاده از دخانيات، لوازم آرايشي و مواد مخدر ، مردم را نسبت به آينده نظام بي تفاوت كنند.
وي افزود: جنگ امروز دشمن، تقابل فرهنگي با ايران اسلامي است و بي تفاوتي نسبت به اين نبرد، دشمن را در مقابله با ايران ياري مي رساند.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران با اشاره به فرمايشات رهبر معظم انقلاب در ديدار با مردم قم گفت: به فرموده ايشان، سران آمريكا تظاهر به ديوانگي نمي كنند بلكه احمق هاي درجه يكي هستند كه درگير جنگ قدرت در هيأت حاكمه خود شده اند .
وي تأكيد كرد: رئيس جمهور آمريكا با رفتار احمقانه خود اين كشور را به سمت فروپاشي حركت مي دهد و يقينا با تحقق وعده خداوند متعال، شاهد فروپاشي شيطان بزرگ در آينده اي نزديك خواهيم بود.
محمودي افزود: امروز دشمن به مقابله اقتصادي با ملت ايران آمده است و توجه به توليد داخلي، مبارزه با قاچاق و عمل به سياست هاي اقتصاد مقاومتي مي تواند اين توطئه را خنثي كند.
وي با انتقاد از برخي از مديران در برخورد منفعلانه با مشكلات اقتصادي گفت: دولت با حمايت از توليد كنندگان داخلي و مردم با استفاده از توليدات ساخت داخل مي توانند تهديد تحريم هاي اقتصادي را به فرصتي براي رشد و شكوفايي اقتصاد كشور تبديل كنند.
امام جمعه موقت ورامين در بخش ديگري از خطبه هاي نماز جمعه با تبريك فرارسيدن سالروز توليد حضرت زينب (س) و روز پرستار گفت: حضرت زينب(س)الگوي صبر و ايثار، وفاداري و ولايتمداري و مظهر حيا و عفاف است، ايشان تمام هستي خود را وقف دين و همراهي با امام زمانش كرد و پيام آور كربلا شد.
تهرام/7254//1348