آمريكا فكر نابودي ايران را از سر بيرون كند

بندرعباس- ايرنا- نماينده ولي فقيه درهرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: آمريكا و ايادي آن فكر حمله به ايران و نابودي آن را از سر بيرون كنند.

به گزارش ايرنا، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بندرعباس افزود: آمريكا در رابطه با ايران در چه فكري است، در حالي كه اين كشور اسلامي داراي نيروهاي قدرتمندي همچون ارتش، سپاه و بسيج است و در راس آن فقيه عادل، شجاع، مدير و مدبر و دلسوز و فداكار قرار دارد.
وي بيان داشت: حكومت جمهوري اسلامي ايران چون بر پايه حق استوار است، لذا هرگز شكست نخواهد خورد اما منافقان و دشمنان نظام اسلامي چون اعتقادات آن ها بر باطل بوده، همواره شكست مي خورند.
نماينده ولي فقيه در هرمزگان همچنين به 26 دي ماه سال 57 فرار شاه معدوم از ايران اشاره كرد و گفت: ايادي شاه بدانند « شاه به عنوان يك غذاي از معده خارج شده است كه ملت ايران آن را از درون خود بيرون كرده است» و بدانند هر حركتي خلاف نظام جمهوري اسلامي كه هزاران شهيد داده است، جز شكست سرنوشت ديگري ندارد.
وي همچنين با اشاره به ديداري كه تعدادي از كارگران آلومينيوم المهدي در اوايل هفته جاري با وي داشتند، گفت: اين كارگران نسبت به پرداخت نشدن حقوق و حقوقشان در گذشته و بلاتكليفي از آن چه در آينده پيش خواهد آمد، احساس دلهره و نگراني داشتند كه از مسوولان مي خواهيم مواظب حقوق كارگران و بيت المال باشند.
وي در خطبه نخست نيز به شكست ناپذيري قرآن اشاره كرد و گفت: با توجه به اين كه همه براي شكست دادن و تحريف اين كتاب آسماني بسيج شده اند اما به علت عزيز بودن و راه نيافتن باطل به آن، بيش از 1400 سال است كه بدون تحريف باقي مانده است و كسي توان مقابله با آن را ندارد.
وي در پايان به ولادت حضرت زينب (س) و روز پرستار اشاره كرد و ولادت اين بانوي كريمه را به همه مسلمانان جهان و اين روز بزرگ را به پرستاران تلاشگر تبريك گفت.
7195/6048