دشمنان اگر اشتباه كنند پاسخی پشیمان كننده دریافت خواهند كرد

اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگ كننده ارتش گفت: پیام ما برای كشورهای دوست و همسایه همواره صلح و دوستی است و به دشمنان می گوییم كه اگر اشتباه كنند پاسخی قاطع و پشیمان كننده دریافت خواهند كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به منطقه رزمایش نهاجا در اصفهان ، امیر دریادار حبیب الله ظهر جمعه پس از پایان هشتمین رزمایش اقتدار فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش در منطقه عمومی اصفهان و در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در این رزمایش عملیات هایی از جمله پرتاب بمب، راكت، موشك و نبرد هوایی و حتی زدن موشك در هوا توسط هواپیمای دیگر و بار ریزی توسط هواپیما های ترابری بسیار خوب ، به موقع و با اقتدار انجام شد.
وی افزود: در رزمایش نهاجا هواپیماهایی كه به دست توانمند نیروهای صنعتی ما در نیروی هوایی ارتش، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دانشگاه های كشور به روز شده اند با استفاده از تجهیزات بومی توسط خلبانان پرورش یافته در داخل كشور به بهترین شكل دست به عملیات زدند.
معاون هماهنگ كننده ارتش با بیان اینكه به جایی رسیده ایم كه تمام خلبانان در داخل كشور آموزش می دهیم و هواپیما تولید و بهینه سازی می كنیم، گفت: هواپیماهای صاعقه كه توسط متخصصان داخلی تولید شده است به خوبی و با اقتدار بمباران اهداف از پیش تعیین شده را انجام دادند
دریادار سیاری افزود: عملیات هایی كه در این رزمایش انجام شد نشان دهنده اقتدار و توانمندی عظیمی است كه در نیروی هوایی الهی و قهرمان ارتش وجود دارد.
وی با بیان اینكه سن خلبانان حاضر در این‌رزمایش بین 20 تا 28 سال است ، اظهارداشت: تلاش و آمادگی بالای نیروی هوای ارتش در شرایطی است كه از ابتدای انقلاب تحت شدید ترین تحریم ها قرار داریم.
معاون هماهنگ كننده ارتش با بیان این كه به بیش از 95 درصد اهداف تعیین شده در هشتمین رزمایش اقتدار فدائیان حریم ولایت نهاجا دست یافته ایم افزود: اگر چه به اهداف خود از برگزاری این رزمایش دست یافته ایم اما به این كفایت نمی كتین و نگاه ما همواره رو به جلو است و با رصد تهدیدات به دنبال این هستیم كه هر روز بهتر از روز گذشته باشیم.
دریادار سیاری پیام این رزمایش را اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح برای دفاع از كشور عنوان كرد و گفت: این‌رزمایش برای دوستان خوشحال كننده است و به دشمن نشان می دهد كه اگر اشتباه كنند پاسخی قاطع و پشیمان كننده دریافت خواهند كرد.
سیام*9612**1553