چهل ساله شدن انقلاب نشان از ناكامي توطئه هاي دشمن دارد

قزوين - ايرنا - معاون اجتماعي و فرهنگي سپاه پاسداران گفت: رسيدن انقلاب اسلامي به چهل سالگي خود ناكامي توطئه هاي دشمن در طي اين سال ها براي از بين بردن انقلاب و نظام ما را نشان مي دهد.

به گزارش ايرنا، سردار پاسدار محمدرضا نقدي پنجشنبه شب در اجتماع بزرگ مردم قزوين به مناسبت چهل سالگي انقلاب در مسجد امام خميني (ره) قزوين افزود: دشمن مي خواهد به مردم ايران القاء كند كه در حوزه اقتصادي و معيشتي به بن بست رسيده ايم، اما هنوز غافل است كه پيروزي با انقلاب اسلامي است.
وي اضافه كرد: انقلاب اسلامي ايران در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي خود قرار دارد و دستاوردهاي ما طي 40 سال گذشته همواره ثابت كرده كه نظام استكباري و سرمايه داري نتوانسته كوچكترين مانعي در مسير توسعه و اعتلاي نظام ايجاد كند.
سردار نقدي با بيان اينكه انقلاب اسلامي هميشه به تنهايي از پس مشكلات خود برآمده است، تصريح كرد: انقلاب همواره از ابتداي پيروزي خود تاكنون تنها و يك تنه در مقابل هجمه هاي دشمن ايستادگي كرده است.
معاون اجتماعي و فرهنگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: نبايد فراموش كنيم انقلاب ما با اينكه تمام نيروهاي پليس، ساواك،رسانه و استكبار جهاني با محمدرضا شاه همراه بودند اما با هدايت هاي امام (ره) و پيروي مردم از ايشان پيروز ميدان شد.
وي به شهداي ترور انقلاب اسلامي اشاره كرد و ادامه داد: بعد از انقلاب اسلامي، گروهك هاي ضد انقلاب از جمله ليبراليست ها، كمونيست ها و حتي سطلنت طلب ها 17 هزار ايراني را به شهادت رساندند و هدفشان براندازي انقلاب اسلامي بود، اما باز هم جريان انقلابي پيروز شد.
اين مسئول در بخش ديگري از صحبت هاي خود با تشريح اوضاع جنگ در دهه 60، اظهار داشت: انقلاب اسلامي براي پايش و رصد تحركات دشمن به تاسيس وزارت اطلاعات اقدام كرد، اما اين سازمان در آن دوران حتي چند نيروي اطلاعاتي با تجربه نداشت و همه جوان و دانشجو تحت فرماندهي محسن رضايي بودند كه توانستند از حريم انقلاب اسلامي دفاع كنند.
سردار نقدي به توانمندي هاي ايران در حوزه انرژي، نيروي انساني، علم و فناوري و نقدينگي مالي اشاره كرد و اظهار داشت: كشور ما با داشتن بنزين، گاز، معادن مس، روي، تيتانيوم و فناوري علوم هسته اي و داشتن سلاح هاي پيشرفته دفاعي و نظامي مقام بالايي در منطقه دارد و دشمن از اين ظرفيت ها مي ترسد.
معاون اجتماعي و فرهنگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مشكلات اخير معيشتي در كشور را ناشي از نقدينگي هاي سرگردان دانست و گفت: وجود يك هزار و 700 ميليارد تومان نقدينگي سرگردان در دست مردم كه گاها در بازار سكه و ارز روانه مي شود، تعادل اقتصادي جامعه را برهم زده و لازم است كه در اين حوزه شاهد تحرك مديريت اجرايي كشور باشيم.
سردار نقدي خاطرنشان كرد : جمهوري اسلامي ايران با وجود همه تحريم ها و هجمه هاي دشمن، در مسير بالندگي و سربلندي قرار دارد و ما در مقايسه با كشورهاي غربي همواره به نسبت 40 سال پيش با رشد عظيمي روبرو بوده و هستيم كه نبايد اين مساله مورد بي توجهي قرار بگيرد.
معاون اجتماعي و فرهنگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد: راه حل برون از مشكلات اقتصادي و مبارزه با جنگ اقتصادي دشمن بازگشت به مسير انقلابي است.
وي در پايان يادآور شد: رمز پيروزي كشور نام مقدس انقلاب اسلامي است و همواره در راه نظام و انقلاب بودن مي تواند ما را گزند همه تهديدات مصون نگه دارد.
9925*3013