۲۰ دی ۱۳۹۷،‏ ۸:۳۶
کد خبر: 83165444
۰ نفر
غلامپور: همیشه حق با كی روش است

تهران- ایرنا- دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: متاسفانه برخی به غلط حرف های كی روش را حاشیه سازی می دانند در حالی كه او همیشه حقایق را مطرح می كند و در تمام مسایل حق با او است.

بهزاد غلامپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار دوم ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا مقابل ویتنام گفت: آنها در اولین بازی خود مقابل عراق بسیار عالی عمل كردند و آسیا شاهد پیشرفت آنها در فوتبال بود. ویتنام در مجموع تیم قدرتمندتری نسبت به یمن است.
وی با اشاره به كار سخت تیم ملی كشورمان در این دوره از جام ملت های آسیا ادامه داد: تیم ملی در مسابقات هیچ بازی آسانی در پیش ندارد و بی تردید مقابل ویتنام بازی دشواری خواهیم داشت.
دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تیم ملی عراق، سومین حریف ایران در مسابقات پیش رو، اظهار داشت: عراق در دیدار نخست خود خیلی آماده نشان نداد و ما چنانچه این تیم چنین روندی را طی كند، می توانیم به آسانی از سد آن بگذریم.
وی در رابطه با شانس قهرمانی تیم ملی كشورمان در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا اظهار داشت: كسب قهرمانی دور از دسترس نیست و خوشبختانه تیم یكدل و هماهنگی در اختیار داریم.
غلامپور در خصوص رقبای اصلی ایران برای قهرمانی در جام ملت های آسیا تصریح كرد: كره جنوبی و ژاپن جدی ترین رقبای ما برای رسیدن به مقام قهرمانی خواهند بود.
وی در ادامه به اظهارات كی روش علیه برانكو در نشست خبری بعد از بازی مقابل یمن اشاره كرد و گفت: در شرایط فعلی برانكو باید فقط برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت كند و كمی صبر از خود نشان دهد. در شرایط فعلی حق را به سرمربی تیم ملی می دهم و به نظر من كی روش همیشه حقایق را می گوید. هشت سال است با كی روش تیم اول آسیا هستیم و امیدوارم او همچنان در راس كادر فنی تیم ملی باقی بماند.
ایران در گروه چهارم هفدهمین دوره جام ملت های آسیا با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام همگروه است.
تیم ایران بازی نخست خود مقابل یمن را با برتری 5 بر صفر به پایان رساند و بازی بعدی تیم ملی فوتبال كشورمان ساعت14:30 روز شنبه 22 دی ماه برابر ویتنام برگزار می شود.
ورزشی **9118**1597