بخشی در دوران بازداشت وزارت اطلاعات شكنجه نشد

تهران- ایرنا- سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : وزیر اطلاعات و مدیران وی تاكید كردند كه اسماعیل بخشی به هیچ وجه در دوران بازداشت این وازتخانه شكنجه نشده است.

علی نجفی خوشرودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود:در جلسه كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات ، ادعای شكنجه اسماعیل بخشی كارگر شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه در دوره بازداشت مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه كرد: وزیر اطلاعات و مدیران آن وزارتخانه ضمن ارائه گزارشی از روند اقداماتی كه منجر به دستگیری و بازداشت آقای بخشی شده تاكید كردند كه به هیچ وجه نامبرده در دوره بازداشت وزارت اطلاعات شكنجه نشده است.
وی همچنین یادآور شد: وزیر اطلاعات تصریح كرد كه كار اطلاعاتی با قاطعیت و در عین حال با حفظ حرمت افراد انجام می شود.
وی ادامه داد : همچنین در نشست كمیسیون با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونان و مدیران آن وزارتخانه، گزارش عملكرد بودجه این وزارتخانه در سال 97- 1396 و 98 مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
نجفی خوشرودی بیان كرد: در این جلسه اعضای كمیسیون بر تقویت بنیه دفاعی كشور و همچنین اهتمام ویژه به معیشت كاركنان و بازنشستگان نیروهای مسلح تاكید كردند.
سخنگوی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان كرد: ضرورت تفكیك اقدامات ضد امنیتی با پیگیری مطالبات صنفی، اهتمام به رفع زمینه های پیدایش نارضایتی اجتماعی از طریق كاهش مشكلات كارگران و ضرورت تنویر افكار عمومی از اهم مواردی بود كه از سوی اعضای كمیسیون تاكید شده است.
شبس**9121*3061 **1917