«حكایت‌های كمال» مخاطبان تلویزیون را به دهه 40 خواهد برد

تهران- ایرنا- مجموعه تلویزیونی «حكایت‌های كمال» روایتی از دهه 40 با ساختاری اپیزودیك به كارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه‌كنندگی محسن شایان فر به نیمه های تولید رسید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، ضبط مجموعه «حكایت‌های كمال» با ساخت دكور در شهرك سینمایی غزالی از مرداد ماه سال جاری در این منطقه آغاز شد وهمچنان نیز ادامه دارد.
آنونس جدیدی از این مجموعه تلویزیونی امروز دوشنبه 17 دی ماه منتشر شد.«حكایت‌های‌ كمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میركیانی محسوب می شود كه قهرمان داستانش نوجوانی به نام «كمال» است، این سریال روایتی از دهه 40 با ساختاری اپیزودیك است كه در مركز سیما فیلم تولید می‌شود.
محمود پاك‌نیت، شهره لرستانی، نگار عابدی، فلور نظری، علی مسلمی، كاظم هژیرآزاد، شهرام عبدلی، سیروس میمنت، حمید ابراهیمی، اكبر سنگی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال محمدرضا شیرخانلو، امیرحسین كافتاری و محمدحسین بلوكات و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر جلوی دوربین این مجموعه رفتند.
به‌تازگی نیز آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، سولماز حصاری و حمید صفایی به جمع بازیگران «حكایت‌های‌ كمال» پیوستند.
نویسندگان این سریال نسیم عرب امیری، سید حسین امیرجهانی، آزاده محسنی و كریم خودسیانی هستند. طراح صحنه و لباس حكایت های كمال فرهاد عزیزی فرد است.
فراهنگ**9210**3009