5.35 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان مراغه پرداخت شد

مراغه - ایرنا - مدیر كمیته امداد مراغه از پرداخت 5 میلیارد و 350 میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تحت حمایت این كمیته در سالجاری خبر داد و گفت: این تسهیلات به 310 نفر پرداخت شده است.

اكبر ابراهیمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینكه این میزان اعتبار از محل تسهیلات بانكی و امدادی پرداخت شده اظهار داشت: اساس و سیاست های كلان كمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر كشور هدایت خانواده های تحت پوشش به سمت اشتغال، درآمدزایی و خودكفایی است.
وی اضافه كرد: همچنین یك میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب وام كارگشایی به 460 نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد در سالجاری پرداخت شده است.
ابراهیمی توانمندسازی اقتصادی، توسعه فرهنگ كار و كمك به افزایش تولید ناخالص ملی را از مهم ترین اهداف پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت حمایت كمیته امداد عنوان كرد.
وی با بیان این كه خدمات حمایتی كمیته امداد امام خمینی (ره) بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته از خانواده های تحت پوشش ارائه می شود، افزود: مددكاران این نهاد در حد توان خود می كوشند تا نیازمندی خانواده ها را در زمان مناسب مرتفع سازند.
وی ادامه داد : مشاركت مردم و همشهریان در این اتفاق خداپسندانه موجب می شود كه هیچ پدر و مادری شرمنده فرزندان خود نشوند.
وی افزود: همشریان و نیكوكاران مراغه ای می توانند برای مشاركت در این طرح با شماره های 37252111 و 37245551 كمیته امداد مراغه تماس حاصل كنند.
پنج هزار و 751 خانواده نیازمند در مراغه معادل هفت درصد جمعیت 263 هزار نفری شهرستان زیر پوشش خدمات حمایتی كمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
3077/9880