گازگرفتگي علت مرگ سه جوان در بانه اعلام شد

سنندج - ايرنا - جانشين فرماندهي انتظامي استان كردستان علت مرگ سه جوان بانه اي كه روز چهارشنبه جان خود را از دست داده بودند را گاز گرفتگي اعلام كرد.

به گزارش ايرنا، پيكر بي جان سه پسر جوان بامداد چهارشنبه در يك منزل مسكوني روستاي برده رشه سيتار از توابع بخش مركزي شهرستان پيدا شد اما علت مرگ آنها مشخص نبود.
سرهنگ عباس مسعودي روز شنبه در گفت و گو با پايگاه خبري پليس اظهار داشت: پس از اعلام اين حادثه به مركز فوريت هاي پزشكي، پيكر اين سه جوان به بيمارستان هاي رازي و صلاح الدين بانه منتقل شد و بلافاصله ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به بيمارستان اعزام شدند.
وي اضافه كرد: در بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد اين سه جوان ساكن يكي از روستاهاي بانه هستند كه به دليل گاز گرفتگي دچار خفگي شده و توسط آشنايان به بيمارستان منتقل شده اند.
اين مقام انتظامي افزود: برابر اعلام پزشكان اين دو مركز درماني، مصدومان قبل از رسيدن به بيمارستان جان خود را از دست داده بودند.
سرهنگ مسعودي با بيان اينكه همه ساله و در فصل سرما شاهد وقوع حوادث ناگوار در اين حوزه هستيم از شهروندان خواست مراقبت هاي لازم را در اين خصوص به عمل آورده و از سالم بودن دودكش بخاري اطمينان حاصل كنند.
فلاحي فرماندار بانه روز چهارشنبه به ايرنا گفته بود علت مرگ اين سه جوان مشخص نشده و پزشكي قانوني در حال بررسي موضوع است و بايد منتظر اعلام علت مرگ آنها از سوي اين مرجع قانوني باشيم.
6108/9102

سرخط اخبار استان‌ها