مقابله با بروكراسي اداري از اهداف استقرار ميز خدمت است

ياسوج- ايرنا- مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد گفت: مقابله اصولي با معضل بروكراسي اداري از مهمترين اهداف استقرار و فعال كردن ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي اين استان است.

سيد منصور موسوي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: رعايت حقوق شهروندي، ارتقاي رضايتمندي مردم، تسهيل در امور اداري مراجعه كنندگان و رسيدگي به موقع، بهتر و سريعتر به درخواست ها و مشكلات آنان از ديگر اهداف استقرار و فعال كردن ميز خدمت در نهادهاي دولتي كهگيلويه و بويراحمد محسوب مي شود.
وي افزود: عمده ترين مزيت هاي استقرار و فعال كردن ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي كهگيلويه و بويراحمد شامل كاهش هزينه ها، صرفه جويي در وقت و شتاب بخشي و ارتقاي كمي و كيفي ارائه خدمات به مردم است.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد بيان كرد: ميز خدمت نهادهاي دولتي اين استان محل مناسبي براي خدمات رساني شايسته تر به قشرهاي مختلف مردم استان از جمله جامعه ايثارگري است.
موسوي عنوان كرد: بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد يك نهاد مراجعه كننده محور است به طوري كه افراد جامعه هدف به طور مستمر در حال مراجعه به آن هستند.
وي ابراز داشت: ميز خدمت بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد پس از تجهيز كامل مستقر شد و در حال ارائه انواع خدمات به افراد جامعه هدف خود است.
موسوي گفت: از مهمترين مطالبات جامعه هدف بنياد شهيد و امور ايثارگران كهگيلويه و بويراحمد براي مراجعه به ميز خدمت اين نهاد مي توان به اشتغال، درمان، مسكن و امور معيشتي اشاره كرد.
كهگيلويه و بويراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس يك هزار و 880 شهيد، افزون بر 9 هزار جانباز و 317 آزاده تقديم نظام و انقلاب كرد.
7535/6110