۱۳ دی ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۴۳
کد خبر: 83157282
۰ نفر
نتايج رقابت هاي ليگ برتر فوتسال گيلان

آستارا - ايرنا - تيم فوتسال مقاومت آستارا از دخانيات گيلان شكست خورد و تيم هاي فوتسال همشهري كياميدان و لاهيگ لاهيجان به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافتند.

به گزارش خبرنگار ايرنا از سري مسابقات ليگ برتر فوتسال گيلان، تيم مقاومت آستارا در دومين بازي خانگي خود شامگاه چهارشنبه و از هفته چهارم رقابت ها با حضور پرشور هوادارانش در سالن يك هزار و 200 نفري انقلاب آستارا ميزبان دخانيات گيلان بود.
در نيمه نخست اين ديدار تيم آستارا يك گل به ثمر رساند و در نيمه دوم دخانيات گيلان با تركيب تهاجمي ، دو گل وارد دروازه ميزبان كرد؛ گل تيم آستارا را اصغر بخشنده در دقيقه چهار و گل هاي تيم ميهمان را كيوان حبيبي در دقيقه 22 و ناصر نيك پور در دقيقه 39 به ثمر رساندند و قضاوت ديدار بر عهده ميلاد فتحي، احمد پورحسن و شهاب عوض خواه بود.
به گزارش خبرنگار ايرنا همچنين در ساير بازي ها تيم هاي فوتسال همشهري كياميدان و لاهيگ لاهيجان رو در روي هم قرار گرفتند كه در نهايت دو تيم به نتيجه مساوي يك بر يك دست يافتند.
تيم هاي فوتسال شاهد شفارود تالش و پيمان رستم آباد هم به مصاف هم رفتند كه در نهايت اين بازي با نتيجه مساوي پرگل چهار بر چهار به پايان رسيد.
در رقابت هاي فوتسال قهرماني ليگ برتر بزرگسالان گيلان ، تيم هاي دخانيات گيلان ، كياميدان لاهيجان ، مقاومت آستارا، شاهد شفارود تالش ، پيمان رستم آباد، هيات فوتبال فومن و لاهيگ لاهيجان حضور دارند كه در يك گروه به صورت دوره اي و رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند.
7285 / 7105 / 7124 / 2007