نيروي دريايي ارتش امروز در يك پيچ و گذر تاريخي قرار دارد

تهران- ايرنا- معاون هماهنگ كننده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران، صنعت كارخانجات نداجا را زادگاه ناوشكن جماران و سهند عنوان كرد و با اشاره به نقش ملي و فرامنطقه اي اين مجموعه بزرگ صنعتي گفت: امروز نيروي دريايي ارتش در يك پيچ و گذر تاريخي قرار دارد.

به گزارش ايرنا از نيروي دريايي ارتش، امير دريادار «حمزه علي كاوياني» در آيين تكريم و معارفه فرمانده كارخانجات نيروي دريايي ارتش افزود: اين مركز صنعتي بي‌نظير نقش مهم و تاثيرگذاري در اين برهه از تاريخ دارد.
امير دريادار حمزه علي كاوياني در ادامه با بيان اينكه كارخانجات نداجا با استفاده از نيروي انساني ولايتمدار و متخصص داراي ظرفيت‌هاي عظيم در زمينه ساخت، توليد و تعميرات يگان شناور است، اظهار داشت: اين مجموعه عظيم صنعتي بايد با ارتباط با دانشگاه ها و مراكز صنعتي خود را در تمام زمينه هاي علمي پژوهشي فني و... بروز كرده و حركت رو به جلوي خود را با شتاب بيشتر ادامه دهد.
معاون هماهنگ كننده نيروي دريايي ارتش با تاكيد بر سه اصل انضباط؛ رعايت ايمني و دانش افزايي در اين مجموعه بيان كرد: با توجه به صنعتي بودن و انجام فعاليت هاي عظيم؛ اين مجموعه بايد داراي انضباط و برنامه باشد تا در قالب برنامه ريزي دقيق به اهداف والاي خود دست يابد.
دريادار حمزه علي كاوياني با اشاره به تجربيات گرانقدر كاركنان قديمي در اين مجموعه خاطر نشان كرد: جواناني كه در اين مركز صنعتي مشغول به خدمت مي باشند بي شك بايد از تخصص و تجربيات كاركنان قديمي استفاده كنند.
در پايان با قرائت حكم از سوي امير دريادار حسين خانزادي فرمانده نيروي دريايي ارتش؛ ناخدا يكم ستاد «عباس فاضل نيا» به عنوان فرمانده جديد كارخانجات منصوب و از تلاش‌هاي امير دريادار دوم عليرضا شيخي تجليل شد.
سيام*9612*1535

سرخط اخبار سیاست