هواپيماي كيش اير پس از رفع نقص فني از مهرآباد عازم رشت شد

تهران- ايرنا- مسئول ايستگاه هواپيمايي كيش اير در فرودگاه مهرآباد با عذرخواهي از مسافران يكي از پروازهاي اين شركت به مقصد رشت گفت: هواپيماي فوكر 100 اين شركت پس از رفع نقص فني راس ساعت 13:45 دقيقه عازم مقصد شد.

به گزارش ايرنا، هواپيماي فوكر 100 كيش اير كه ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه) از كيش عازم فرودگاه رشت بود براي رفع نقص فني در مهرآباد تهران به زمين نشست؛ برخي از مسافران اين پرواز در تماس تلفني با ايرنا اعلام كردند كه به دليل نقص فني بوجود آمده حاضر به ادامه پرواز با اين هواپيما نيستند.
در اين پيوند «سيد پرويز جوادي» پيش در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پرواز شماره 97136 اين شركت صبح چهارشنبه از كيش عازم رشت بود، اما خلبان در حين پرواز اعلام كرد به دليل نقص فني بايد در فرودگاه مهرآباد فرود داشته باشد.
اين مقام مسئول اظهارداشت: بلافاصله پس از فرود اين پرواز در مهرآباد، تكنسين هاي هواپيمايي كيش اير نسبت به رفع نقص آن اقدام كردند و اين پرواز ساعت 13:45 دقيقه عازم فرودگاه رشت شد.
مسئول ايستگاه هواپيمايي كيش اير در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: اين هواپيما با 95 سرنشين از كيش عازم رشت بود، اما در فرودگاه مهرآباد 20 نفر از اين مسافران از ادامه مسير انصراف دادند و بارهاي آنها نيز تحويل شد.
اقتصام**1108*2025