چهار هزار پروژه ورزشی نیمه تمام وجود دارد

زنجان - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های ورزشی نیمه تمام تاكید كرد و گفت: هم اكنون چهار هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در نقاط مختلف كشور وجود دارد.

ژاله فرامرزیان روز چهارشنبه در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی شهر زرین رود از توابع شهرستان خدابنده افزود: امسال تجهیز خانه های ورزش روستایی و ایجاد زمین چمن مصنوعی در دستور كار این وزارتخانه است.
وی، توسعه ورزش در مناطق محروم را ضروری خواند و اظهار داشت: تا پایان سال 99 و با همكاری دستگاه‌ های مختلف توسعه ورزش در این مناطق پیگیری خواهد شد.
فرامرزیان به مجموعه ورزشی شهر زرین رود اشاره كرد و با بیان اینكه این قبیل اماكن ورزشی در كاهش آسیب های اجتماعی نقش بسیار مهمی دارند افزود: این مجموعه ورزشی به صورت مردمی و خیرانه احداث شده است كه كاری بسیار ارزشمند است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افراد به جهت مردمی بودن مجموعه های ورزشی خیرساز به حتم نهایت همكاری را برای حفظ و توسعه آن انجام خواهند داد و وزارتخانه نیز در این خصوص همكاری های لازم را خواهد كرد.
مدیركل ورزش و جوانان استان زنجان نیز با بیان اینكه هزینه كردن در ورزش ضروری است، گفت: مجموعه ورزشی احداث شده شهر زرین رود از كیفیت خوب و مناسب و استانداردهای لازم برخوردار است.
علی خلیلی، از احداث مجموعه های ورزشی به صورت مردمی و با كمك خیران، تقدیر كرد و با تاكید براینكه انجام كارها، نیازمند حضور پررنگتر بخش خصوصی است افزود: دولت توجه ویژه و تمهیدات بسیار خوبی برای توسعه مناطق محروم و كمتر برخوردار در نظر گرفته است.
وی با اشاره به اینكه این اداره كل برای احداث مجموعه های ورزشی كمك های لازم را انجام خواهد داد گفت: با توجه به اینكه 150 میلیارد ریال تسهیلات برای سرمایه‌گذاری در بخش ورزش در نظر گرفته شده بنابراین توسعه ورزش در مناطق روستایی به صورت ویژه در این تسهیلات در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در سفر امروز خود به زنجان، سالن ورزشی خیرساز شهرستان سلطانیه را كلنگ زنی و پس از آن از استخر شنای در دست ساخت در شهرهای هیدج و صائین قلعه بازدید خواهد كرد و در پایان نیز از نزدیك در جریان روند ساخت سالن ورزشی سه هزار نفری شهرستان ابهر قرار خواهد گرفت.
6084/6085