۱۲ دی ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۴۴
کد خبر: 83156374
۰ نفر
تجديد چاپ مكرر رواياتي از زندگي يك شهيد مدافع حرم

تهران- ايرنا- كتاب هاي «قصه دلبري» و «عمار حلب» از انتشارات روايت فتح رواياتي از زندگي شهيد مدافع حرم محمدحسين محمدخاني با استقبال مخاطبان به چاپ هاي هفتم و نهم رسيدند.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، شهيد مدافع حرم محمدحسين محمدخاني از فرماندهان حاضر در سوريه و معروف به «عمار حلب» است كه انتشارات روايت فتح دو كتاب با عناوين «قصه دلبري» و «عمار حلب» راجع به زندگي اين شهيد به چاپ رساند.
«قصه دلبري» شرح زندگي عاشقانه شهيد محمدخاني است كه به روايت همسر وي از زمان آشنايي و 5 سال زندگي مشترك و «عمار حلب» نيز شرحي از خاطرات و زندگي اين شهيد بزرگوار است كه به روايت دوستان و همرزمان وي و به قلم محمدعلي جعفري به رشته تحرير درآمده است.
كتاب قصه دلبري در 184 صفحه كمتر از يكسال با استقبال مخاطبين به چاپ هفتم رسيد و كتاب عمار حلب هفتمين كتاب از مجموعه مدافعان حرم نيز توانست نهمين چاپ خود را روانه بازار نشر كند.
«اسم تو مصطفاست» كتابي ديگر از انتشارات روايت فتح است كه داستان زندگي عاشقانه شهيد مدافع حرم مصطفي صدرزاده را روايت ميكند.اين كتاب به روايت همسر اين شهيد بزرگوار در 272 صفحه و كمتر از يكسال توانست با استقبال مخاطبان چاپ چهارم خود را روانه بازار كتاب كند.
فراهنگ**1085**3009