عامل توهين به ماموران انتظامي ميناب در فضاي مجازي دستگير شد

بندرعباس- ايرنا- فرمانده انتظامي ميناب از شناسايي و دستگيري عامل توهين و فحاشي به ماموران انتظامي اين شهرستان در فضاي مجازي خبر داد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس هرمزگان، سرهنگ محمد رستمي روز سه شنبه افزود: درپي رصد فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي توسط كارشناسان پليس فتا ميناب مشخص شد كه شخصي كليپي را با موضوع توهين و فحاشي به ماموران انتظامي به قصد تشويش اذهان عمومي در شبكه هاي مجازي منتشر مي كند.
وي بيان داشت: كارشناسان اداره مبارزه با جرايم پليس فتا با بكارگيري روش هاي فني و شگردهاي تخصصي، متهم را شناسايي و با هماهنگي قضايي در يك عمليات پليسي دستگير كردند.
فرمانده انتظامي ميناب اظهارداشت: در بازجويي هاي تخصصي مشخص شد متهم در امر قاچاق مواد مخدر و سوخت فعاليت داشته كه با تهيه كليپ و انتشار گسترده آن در شبكه هاي مجازي قصد تخريب وجهه ناجا و تشويش اذهان عمومي را داشته كه در بازجويي هاي اوليه به بزه انتسابي خود اعتراف كرد.
وي گفت: متهم پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.
رستمي با اشاره به اين كه ترويج منكر به هر نحوي در فضاي مجازي ممنوع است، گفت: پليس فتا در جهت برقراري امنيت و آرامش رواني شهروندان، به صورت شبانه روزي اين فضا را رصد مي كند و با مجرمان برخورد قانوني صورت مي گيرد.
7195/6048

سرخط اخبار استان‌ها