برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب به اندازه خود انقلاب عظمت دارد

اهواز - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینكه جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی باید هرچه باشكوه تر برگزار شود گفت: برگزاری جشن و بزرگداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی به اندازه ای كه انقلاب عظمت دارد بزرگ و با عظمت است.

به گزارش ایرنا سردار محمد رضا نقدی روز دوشنبه در نشست تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی و آموزش و پرورش خوزستان در محل تالار مهتاب اهواز بیان كرد: امسال در حالی وارد 40سالگی انقلاب اسلامی می شویم كه آمارها و اطلاعات درخشانی از فعالیت ها و دستاوردهای انقلاب وجود دارد.
وی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران برای نخستین بار آزادی را احساس كردند و نظام طاغوتی از كشور برچیده شد.
وی با اشاره به اینكه در دوران پهلوی ایران هیچ استقلالی نداشت گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران استقلال خود را از دست داده بود و كشورهای بیگانه در ایران حكمرانی می كردند.
وی با بیان اینكه انقلاب اسلامی ایران را پس از چند هزار سال از حكومت های دیكتاتوری نجات داد افزود: بیش از هفت هزار سال پادشاهان بر ایران حكمرانی كردند و ظلم ها و جنایات زیادی مرتكب شدند.
سردار نقدی با اشاره به اینكه باید شبهات نوجوانان و جوانان را در مورد انقلاب اسلامی برطرف كنیم بیان كرد: نباید به گونه ای باشد كه شبهاتی در ذهن جوانان و نوجوانان در مورد انقلاب اسلامی وجود داشته باشد و دشمنان از این فرصت به نفع اهداف خود سوء استفاده كنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: برخی افراد با نفوذ تلاش كردند با كمك رسانه ها به مردم به لحاظ اقتصادی و جنگ روانی فشار و اختلال ایجاد كنند و ناراحتی هایی را برای مردم ایجاد كردند.
وی افزود: اكنون كشور با مشكلات اقتصادی درگیر است اما این مشكل كوچكترین مشكلی است كه ایران با آن روبه رو بوده و مشكلات و مسایل بزرگتری مثل هشت سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته ایم.
در این نشست كه با دعوت بسیج فرهنگیان خوزستان برگزار شده بود جمعی از فرهنگیان شهرستان اهواز و كارون حضور داشتند.
7158/ 6037