آمریكا با شكست مفتضحانه از سوریه گریخت

دزفول - ایرنا - امام جمعه موقت اهواز با اشاره به خروج نیروهای نظامی آمریكا از كشور سوریه گفت: آمریكا پس از ناكامی ها و شكست های مفتضحانه از این كشور فرار كرد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام میر احمد رضا حاجتی شامگاه یكشنبه در اجتماع بزرگ مردمی 9 دی در آستانه سبزقبا(ع) دزفول افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی الهی است و باید تمام تلاش خود را برای تداوم آن بكار گیریم.
وی به نقل از امام خمینی(ره) گفت: نهضت ما سه مرحله دارد كه در مرحله نخست آن ایران و در مرحله دوم جهان متوجه اسلام می شود و در مرحله سوم منجی عالم بشریت ظهور می كند.
امام جمعه موقت اهواز افزود: حضرت امام(ره) پس از آغاز تحركات ضد شاهنشاهی در قم عنوان كردند كه این حركت نه تنها در قم بلكه در ایران نمی گنجد و جهانی می شود.
وی با بیان اینكه اسلام سنگرهای كلیدی جهان را فتح می كند، اظهار داشت: امام خمینی(ره) نیم قرن قبل علیه شاه قیام كرد ولی اسرائیل را تهدید كرد و امروز رژیم صهیونیستی به شدت از ایران هراس دارد.
حجت الاسلام حاجتی افزود: زمان حمله رژیم بعثی عراق به ایران و ادعای صدام برای تصرف یك هفته ای ایران، حضرت امام(ره) فرمودند این انقلاب مربوط به مرزهای ایران نیست.
وی با اشاره به تاكید امام خمینی(ره) مبنی بر اینكه 'اجازه ندهید انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان برسد'، اظهار داشت: انقلاب اسلامی زمینه ساز انقلاب های بزرگتری است.
حجت الاسلام حاجتی با بیان اینكه دشمن با جنگ سخت نتوانست حریف ایران شود لذا با جنگ نرم وارد عمل شد، افزود: دشمن هر 10 سال یكبار توطئه و فتنه ای علیه ایران داشته است لذا اعلام می كنیم كه اگر در سال 98 بخواهد فتنه كند با مشت گره خورده ملت ایران مواجه خواهد شد.
وی ایران را جزیره آرامش در نا امنی های منطقه دانست و گفت: امروز هرگاه سید حسن نصرالله در بیروت سخنرانی می كند، چارچوب اسراییل به لرزه می افتد.
امام جمعه موقت اهواز با بیان اینكه 9 دی خط خدا است، افزود: امروز پایگاه های آمریكا در نقاط مختلف دنیا مستقر شده اند ولی در خلیج فارس حرفی برای گفتن ندارند و هنگام مواجهه با قایق های ایرانی التماس می كنند كه از ما فاصله بگیرید.
وی اظهار داشت: آمریكا 2 میلیارد دلار برای جلوگیری از مستقر شدن دولت شیعه در عراق داده بود ولی اكنون ایران در حال احداث بزرگراه تا سوریه است.
حجت الاسلام حاجتی درخصوص اعتراضات فرانسه گفت: مقام معظم رهبری 9 سال قبل پیش بینی كردند كه اعتراضات ضد سرمایه داری به خیابان های اروپا كشیده می شوند.
وی افزود: اكنون جلیقه زردها در سخنان خود اعلام كرده اند حركت خود را از انقلاب اسلامی ایران الهام گرفته اند.
قرائت بیانیه اجتماع مردمی 9 دی و اجرای گروه سرود شهر سیاه منصور دزفول از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.
3022