قاتل فراري در دام پليس خوزستان گرفتار شد

اهواز - ايرنا- فرمانده انتظامي استان خوزستان گفت: عامل قتل 2 نفر در اهواز در 24 ساعت پس از وقوع قتل در عمليات ضربتي پليس آگاهي خوزستان دستگير شد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس سردار حيدر عباس زاده شامگاه يكشنبه افزود: در پي وقوع 2 فقره قتل در بعد ازظهر و شنبه شب در يكي از مناطق اهواز، دستور لازم براي تحقيق بررسي و كشف موضوع به پليس آگاهي خوزستان ابلاغ شد.
وي بيان كرد: كارآگاهان پليس آگاهي با بررسي صحنه جرم و اقدامات تخصصي دريافتند كه هر 2 قتل با اسلحه گرم صورت گرفته و باهم مرتبط بوده اند.
سردار عباس زاده افزود: ماموران پليس بابكارگيري توان علمي و روش هاي نوين كشف جرم قاتل به هويت 'ج ح' را شناسايي و با هماهنگي قضايي در يك عمليات ضربتي در كمتر از 24 ساعت پس از وقوع قتل در مخفيگاهش دستگير كردند.
وي ادامه داد:متهم در تحقيقات پليس و پس از روبه رو شدن با شواهد و قرائن به بزه انتسابي اعتراف و انگيزه خود را اختلافات قبلي بيان كرد.
فرمانده انتظامي استان خوزستان با اشاره به تحويل متهم به مرجع قضايي گفت: پليس در راستاي تامين نظم و امنيت مردم و برخورد قاطعانه با مجرمان از هيچ تلاشي دريغ نخواهد كرد.
7152/ 6037