نيروهاي مسلح در خط مقدم مقابله با استكبار هستند

تهران- ايرنا- دبير اشراف فرماندهي معظم كل قوا گفت: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران در خط مقدم مقابله با استكبار هستند و همواره از آرمان هاي انقلاب و سرزمين ايران اسلامي به خوبي دفاع مي كنند.

سردار محمد تشكري عصر يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار دفاعي ايرنا، به سالروز حماسه نهم دي ماه اشاره كرد و اظهارداشت: بررسي حوادث نهم دي ماه نشان مي دهد كه دشمنان از راه هاي مختلف به دنبال توقف حركت و پيشرفت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.
وي نيروهاي مسلح را در خط مقدم مقابله با استكبار توصيف كرد و اظهارداشت: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با تمام اقتدار در حال دفاع از سرزمين ايران اسلامي و آرمان هاي انقلاب هستند.
دبير اشراف فرماندهي معظم كل قوا گفت: نيروهاي مسلح نقش ويژه اي را در مقابله با تهديدات دشمن در عرصه هاي سخت و نرم دارند كه بايد به خوبي وظيفه خود را انجام دهند.
سردار تشكري افزود: حفظ و ارتقا آمادگي ها، به روز بودن امكانات و تجهيزات و توانايي نيروي انساني بايد به اندازه اي عالي باشد كه هر زمان دشمن قصد تهديد و عملي كردن تهديد را داشت از كرده خود پشيمان شود.
وي با بيان اينكه دشمن به دنبال غافلگير كردن و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، گفت: نيروهاي مسلح ما در دوران دفاع مقدس ثابت كردند كه با تمام توان در مقابل تهديدات دشمنان ايستادگي مي كنند و از هيچ كوششي دريغ نخواهند كرد.
دبير اشراف فرماندهي معظم كل قوا موضوع اشراف كامل بر نيروهاي ها را از مسائل مورد تاييد رهبري برشمرد و عنوان كرد: بايد ضمن تقويت توانمندي ها، كسري ها و كمبود ها را برطرف كنيم تا براي مقابله با هر گونه تهديدي آماده باشيم.
سردار تشكري اعلام كرد: ارزيابي هاي ما نشان مي دهد كه تمام فرماندهان و يگان ها نظامي در آمادگي بالايي قرار دارند و مي توانند هر تهديدي را از كشور دور كنند.
سيام*9612*1535