يك سال و نيم براي حضور بانوان در ورزشگاه تلاش كرديم

تهران- ايرنا- وزير ورزش و جوانان گفت: يك سال و نيم براي تأمين شرايط حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تلاش كرده است و اكنون زيرساخت ها براي حضور بانوان فراهم است.

به گزارش ايرنا از خانه ملت، مسعود سلطاني‌فر امروز- يكشنبه- با اشاره به اظهارات معاون فرهنگي قوه قضاييه درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: وزارت ورزش يك سال و نيم در تلاش است تا شرايط حضور بانوان را در ورزشگاه‌ها با رعايت ملاحظات فرهنگي و شرعي فراهم كند و خوشبختانه زيرساخت‌ها نيز فراهم است و در دو سه مسابقه‌اي كه حضور پيدا كردند، هيچ اتفاقي نيفتاد.
وزير ورزش و جوانان افزود: تمام ملاحظات شرعي تاكنون رعايت شده و اميدواريم بتوانيم با فراهم كردن شرايط بيشتر، امكان حضور بانوان را در مسابقات مختلف فراهم كنيم.
**شرايط براي استفاده از ظرفيت كيش در جام جهاني 2022 قطر فراهم است
اين عضو هيات دولت همچنين درباره استفاده از كيش در جام جهاني 2022 قطر نيز بيان كرد: زيرساخت‌هاي لازم را داريم و قابل تامين نيز هست؛ اگر واقعا با فيفا و كشور برگزار كننده براساس برنامه‌اي كه فيفا تنظيم مي‌كند به جمع‌بندي برسيم، مي‌توان از ظرفيت كيش براي برگزاري اردوها و مسابقات استفاده كرد.
جام جهاني 2022 براي اولين بار در خاورميانه و به ميزباني قطر برگزار مي شود و با توجه به احتمال افزايش تيم ها از 32 به 48 تيم، بحث ميزباني مشترك اين جام با ايران نيز مطرح شده است.
ورزشي*3061*1584